• şöyle bir araştırmadan sonra olması gereken hedeftir kendisi. her 10 kişiden 9’u ter kokusuna maruz kalıyorken, insanların %32’si bu yüzden toplu taşımaya binmeyi tercih bile etmiyorken, artık ciddi ciddi konuşulması gereken hedef.

belgelerle, araştırmalarla konuşuyoruz burada. küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın değil yani. insanların %58’i “ben değil kuzenim kokuyor” diyormuş, yani kendi kokusunu bile üstüne alınmıyor ama belki asıl sorunumuz buna çözüm getirenimiz az olmasıdır. mesela, sadece %62’miz “dostane bir şekilde uyarırım” diyormuş, %34 ise sessizliğini koruyormuş. peki, burunların selametini kim koruyacak?

hedef diyorum, burunların selameti diyorum! hadi başlayalım diyorum. burunların selameti için hep birlikte bir şeyler yapsak diyorum.
  • deodorant denilen zararlı kimyasalı kullanmayı teşvik edici şeyimsi
  • deodorant ile halledilebilecek konudur.
  • ingilizceden zorlama çeviri bir sloganla reklamcılık yapmaya çalışan yurdumun tembel pazarlamacısı. selamet diyerek hacı yağı mı satıyorsun. yok hedef kitlen akçomarsa bunu niye ekşi ortamında pazarlayıp reklamverenin parasını çarçur ediyorsun.
  • öncelikle bunlar reklam kokan hareketler.
    bazı kokular var, resmen ter kokusunu aratıyor. ter kokmayacağım diye parfüm şişelerini üzerine boca edenler yüzünden , hele de bir kaç tane kesif koku birleşince, ilahi gerçek tarikatının istanbul metrobüs saldırısı olarak tarihe geçeceğiz diye korkuyorum.
  • ülkece "bromidrophobia"ya yakalanırız inşallah. aminito.
  • - abi reklam gençlere yönelik olsun ekşi sözlükte olsun diyoruz da metin bulamadık ne yapalım?

+ ne kadar ekşi sözlük bkz. ı varsa doldurun.

(bkz: küsüratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın)
    (bkz: ben değil kuzenim yazmış)
  • ekşi anasayfasını her açtığımda ilk sırada görülen ve artık görmekten gına getiren başlık.
  • her açtığımda gördüğüm ve içimden "sokucam burnunuza artık haa" dedirten başarısız rezil rüsva berbat reklam çalışması.
  • rexona daha once hic almadim, bu saatten sonra alani da zitsinler.
hesabın var mı? giriş yap