• eczacılar arasında şehir efsanesi olmuş yanlış fatura gönderimlerinin doğru olduğunu bizzat yaşayarak öğrendiğimiz depodur. almadığınız ilaçların faturasını size keserler,toplatılan ürünü eczanenize gönderirler. servisleri yavaş telefoncuları istediklerinizi değil istemediklerinizi gönderen son derece özensiz ve amatör çalışan bir depodur. büyük olmasının tek sebebi gereken yerlere yakınlıklarıdır. işlerinde kötülerdir. depoculuğu bilmezler. ilaç işinin ciddiyetinden bir haber insanlarla çalışırlar. primle çalıştıkları için tek amaçları satmaktır sektörün sağlık ile ilgili olduğunu bilmezler.
    yeni eczacılara tavsiyem ne şart verirlerse versinler o depoyla açılış yapmasınlar.
  • ismi (bkz: alliance healthcare) olarak değişen firmadır. aynı zamanda dünyada zincir eczane grubu olarak bilinen walgreens'in türkiye'deki yavru şirketidir...
  • merkezi istanbul bağcılarda , şubesi izmir bozyakada bulunan yeşil beyaz faturalara sahip olan ilaç dağıtım şirketi. 444 70 70 numarasından şikayet ve önerilerinizi bildirebileceğiniz ücretsiz hatta sahip firma.
  • fatura şablonunda fatura numaralarını ters yöne (sola) bastırdığı için bir muhasebeci olarak kınadığım ecza deposu. tüm ecza depoları fatura numaralarını sağ tarafa bastırırken bu arkadaşlar sol üst köşeye bastırarak tüm dengeleri alt üst etmekte ve bir eczanenin rutin kayıt işlemlerini zorlaştırmaktadır. ayrıca fatura üzerinde yer alan tutarlar, diğer ecza depolarına kıyasla daha zor okunmaktadır.
  • (bkz: ethem sancak)
  • süper dagitim sistemi, hani bir nevi pizza connection.
  • iş görüşmesinde insan kaynakları bölümündeki yetkili "ingilizce" bizim için çok önemli, şöyle önemli, böyle önemli dedikten sonra bölüm yöneticisi ile görüşmeye geçtim. bölüm yöneticisi ingilizce seviyeniz nasıl diye sorduğunda ingilizce konuşmaya başlamıştım ki "gerek yok, gerek yok... insan kaynakları zaten sana ingilizce sınav yapacak. konuşsan da ben çok anlamam. zaten ingilizcem de iyi değil" cümlelerine şahit olduğum, beni dumurdan dumura sürükleyen şirkettir. kendisi ingilizce bilmeyen birinin karşısındaki kişinin ingilizcesini sorgulaması ne kadar aptalca. yabancı temsilcilerle de işaret diliyle anlaşıyorlar sanırım :)))
  • 1 ocak 2016 tarihinde ismini alliance healtcare turkey olarak değiştirecek olan ecza deposu
hesabın var mı? giriş yap