şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 12 şubat 2009 tarihli üniversiteler arası mini offshore yarışına evsahipliği yapmış yelken okulu.
  • üniversiteler arası yarışlara olanak sağlamanın yanında, boğaziçi üniversitesi ve istanbul teknik üniversitesi gibi okulların yelken takımlarına gorbon tekneleriyle antrenman yapma olanağı da sağlayan kurum.
  • yelken öğrenmek için iyi bir adres olduğu söylenebilir.
  • benim de zamaninda egitim aldigim kurulus. egitim konusunda iyiler ancak ucuz isgucu saglamak icin lowprofile egitmenler istihdam etmektedirler. iletisim gucleri cok dusuk oldugu icin yatili yarislar sikintili olabilir. bir yandan da buyuk hizmet vermektedirler fiyatlari oldukca makuldur.
  • 1 yıldır eğitim almakta olduğum kuruluş. farklı eğitmenlerle sayısız defa açılsam da emre, mustafa ve can hocanın yeri ayrı diyebilirim. temel eğitimleri gorbonla aldıktan sonra, corby veya ilc gibi yarış teknelerine geçtiğiniz zaman aradaki tekne ve eğitim farkını çok iyi görebiliyorsunuz. fiyatları makul diyebilirim, ofisleri fenerbahçe marinanın içinde, f9 iskelesinin başında yer almaktadır.
  • lokasyon ve eğitim kalitesi anlamında 10 numara yelken okuludur. mustafa gibi süper hocaları vardır.