şükela:  tümü | bugün
  • gün ışığında görebilsem seni
    sensizliğin yüzünü öyle hüzünlü
    bir ömür bir ömür sandım bak ne oldu
    şimdi sen yoksun özlem bu...

anlam sensin hepsi bu..
  • ayni isimli muhtesem albumun muhtesem sarkisi. dinlemeye doyamiyorum.zaten melis sokmen muthis keyifle dinledigim bi yorumcu.

albumun diger sarkilari ve cover'lari da guzel. deli mavi ve gemiler coverlari dikkat cekiyor.
    ozledigim coveri, tabii ki bi sigara yaktiriyor.

yemen turkusu ise albumun suprizi...

bigun cok zengin olursam bu kadini orkestrasiyla birlikte bi gece eve kapaticam. akustik gece hayalim var.
    acilis sarkisi da bu olsun
  • ilhan şeşen'in bugun cikacak olan tribute albumu. ilk klip yalin - sensiz olmaz.
    yalin, dilhan sesen, aylin aslim ve gundogarken'i begendim, cem yilmaz olmamis. ayrica o eser'in ne geregi varsa artik?

1. alpay - hayallerimi bırak

2. ayla çelik - neler oluyor bize

3. aylin aslım - ankara'dan abim geldi

4. buray - aşk layık olanda kalmalı

5. cem yılmaz - ellerimde çiçekler

6. ceyl'an ertem - aşık oluyorum eyvah

7. dilhan şeşen - sıcaklardandır

8. eser yenenler - gördüğüme sevindim

9. grup gündoğarken - bir yaz daha bitiyor

10. ihtiyaç molası - sen benim şarkılarımsın

11. mehmet erdem - ağlıyor istanbul

12. yalın - sensiz olmaz

13. yaşar - gibi gibiyim

14. zeynep talu - rüzgar
  • aylin aslım'ın başka kimseye şans vermediği albüm.
    muhteşem söylemiş.

ps. dilhan sesen’e asik oldum:(
  • ilhan şeşen'i oldum olası sevmem nedeniyle fizy'e düşer düşmez dinlediğim albüm.
    öncelikle şarkılar özlerine dokunulmadan söyleyen şarkıcılara göre güzel modifiye edilmiş. baştan sona aralarda tökezlemeler olsa da kendini dinletmeyi başarıyor.
    açılışın bu tarz albümlerde görmeye alışkın olmadığımız alpay'la yapılması ayrı bir hava katmış. onun dışında aylin aslım, buray, ceylan ertem, mehmet erdem, yalın ve yaşar'ın yorumlarını çok beğendim. ancak cem yılmaz ve eser yenerler'in ne sıfatla böyle bir proje için de bulunduklarını maalesef çözemedim.
    uzun süredir dinlemediğim ve üstü tozlanmış şarkıları gün yüzüne çıkardıkları için yine de emeği geçen herkesin eline sağlık. yaş nostaljiyi seven taraflara doğru kaydıkça, insan eskiye ait şarkıların kulağına çalınmasından daha da bir mutlu oluyor sanki.
  • son zamanlarda yapilmis en iyi "tribute" album olmus bu. loop'lara gelesice bir suru sarki var ama benim de ilk dinleyisteki favorilerim aylin aslim ve dilhan sesen'inkiler oldu. gercekten sahane.
  • en en en güzel sıcaklardandır olmuş. ben bugüne kadar nasıl fark etmemişim, nasıl keşfedememişim dilhan şeşen'i. bayıldım!
  • cem yılmaz'ın ellerimde çiçekler cover'ının yeni olmadığı toplamadır. yılmaz daha önce soundcloud hesabında paylaşmıştı bu cover'ı. arkadan sanki şeşengillerden birinin kadife sesi geliyor gibi, belki de bir geri vokal eklediler.

popüler bir değerlendirme olsun bir de eser yenenler için yazayım. gördüğüme sevindim'i daha önce seferad sami de söylemişti. ben o cover'ı çok çok beğeniyordum, sami ikinci tekrarda çok güzel hatıralar diyordu* * o yüzden başarılı bulmadım.

en güzel yorum ankara'dan abim geldi- aylin aslım olmuş. gerçekten albümün en iyisi, çok yakışmış aslım'ın sesine.
  • melis sökmen'in albümü olan hediyem, geç keşfettiğim sürekli dinlediğim nefis bir albümdür. son 4 5 yıldır türkçe müzikte yapılmış en samimi ve etkileyici şeylerden biri. kendi albümüm gibi sahiplendim, daha çok insana ulaşsa keşke. albümde (bkz: malaika) adlı bir afrika şarkısı var, melis sökmen'in afrikalı babaannesi ninni olarak söylermiş, oradan kulağında kalmış. böyle işte. dinleyin ulan.