şükela:  tümü | bugün
 • diğer sitelerden çok daha hesaplı fiyata aldığım saati 2 gün içerisinde teslim eden, güzel bir tasarım ve operasyona sahip başarılı saat alışveriş sitesi
 • fiyatları uygun olan ama hakkında yazılan çizilen pek bir bilgi olmadığından güvenemediğim online alışveriş sitesi.
 • beğendiğim bir model için bir iki mailleşmiştim, pek güven telkin etmemişti, ben de gidip bir parça daha pahalıya boyner'den satınalmıştım hiç değilse karşımda muhattap bulabileyim diye.
 • sikayetvar.com sitesinde hakkında genelde ürün tedarik edememe, stokta olmama, bekletme şikayetleri girilmiş site.
  siz siparişi verdikten sonra yurtdışından falan getiriyorlar herhalde.

  ne bileyim, birileri çıkıp "iyi lan iyi, aldık biz bişey olmadı" derse hemen 1 seiko, 1 adet de guess saati çatlatıcam.
 • sipariş vermeme müteakip 10 dakika içinde kargo bilgilerini sms ve mail ile tarafıma bildirmiş site. şimdilik ultra hızlı duruyorlar...
 • başta konyalı saat olmak üzere bir çok saatçinin stoklarında bulunmayan istediğim lacoste saatin gri rengini 3 gün içerisinde tedarik edip satın almamı sağlayan, müşteri ile çok ilgili başarılı online saatçi. stok sormak için telefonla aramamdan başlayıp saati tedarik edip getirdikleri zamana kadar en ufak problem yaşatmadılar hatta 3 gün boyunca arayarak bana sürekli bilgi verdiler ve daha sonra saati gidip bakırköy'deki ofislerinden teslim aldım. ofislerinde güler yüzlü çok pozitif bir çalışma ekipleri var gayet nazik şekilde karşılandım. sağolsunlar satın aldığım saati benim talebim olmadan hediye paketi bile yaptılar.
 • fiyatları oldukça uygun, teslimatları hızlı, kullanıcı dostu bir alışveriş sitesi.
  konyalı saat'te 900 tl'ye olan saati bu sitede 500 tl'ye almışlığım vardır. 8 mayıs akşamı verdiğim sipariş 10 mayıs sabahı yani bugün teslim edildi. siparişimin her aşamasında da site tarafından hem cep telefonuma hem de mail adresime bilgilendirme mesajları geldi.
  aynı gün bu sitede bulamadığım için saatvesaat.com.tr'den de sipariş vermiştim, ürün stoklarda gözüktüğü halde hala kargoya verilmedi ve siparişim hakkında hiçbir bilgi alamıyorum.
  umarım hediyesaati.com ilerleyen zamanlarda da bu şekilde çalışmayı devam ettirir, diğer rakipleri gibi ürünleri 2 katına satmaya kalkmaz ya da müşterilerini günlerce oyalamaya kalkmaz.
 • kullandığım ve memnun kaldığım site. ürünle ilgili bir sıkıntı yok, hizmet iyi, sms ile her aşamada bilgilendiriliyorsunuz, kapıda ödeme imkanı var, siparişim aynı gün kargoya verildi ertesi gün elime ulaştı. tüm siteleri araştırmadım ama fiyatları da çok uygun görünüyor.
 • fiyatlarını görünce çok şaşırdığım site. welder wr3104ü saatvesaat.com 2.056 tl'ye satıyorken bu site 1.450 tl'ye satıyor.
 • istediğim saati %40 indirimli aldım. siparişi verdiğimde bayram tatilinde olduklarını belirttikleri halde bilgilendirme konusunda çok hızlıydılar, hiç bir aşamada bekletilmedim. saatim dün sabah firma tarafından kargolandı ve bugün eksiksiz elimde. teslimat sonrası aklıma takılan seyler oldu ve müşteri hizmetleriyle görüştüm; telefonda görüştüğüm yetkili de gayet yardımcıydı.

  internetten yüksek tutarlı alışveriş yapmanın gerginliğini hiç yaşatmadılar, teşekkür ediyorum :)