şükela:  tümü | bugün
  • kırmızı ışık tedavisi (bkz: fototerapi) ile alerjinin semptomlarının giderilmesine yardımcı olan taşınabilir bir medikal cihaz.

yaz aylarının ortalarına geldik malum. gelmez olaydık. burnumu kesip voldemort ünvanı almamak için kendimi zor tuttuğum aylar kendileri aynı zamanda. burnum inanılmaz bir şekilde kaşınıyor ve aynı zamanda akıntı oluyor. saman nezlesi mi neymiş adı medikal esnaf, eczacı, söyledi. bana bu ürünü önerdi. burunla ilgili her türlü olumsuz belirtilere direk etki göstereceğini de söyledi aynı zamanda. bir de yiğen var benim 8 yaşında onda da aynı meret, oğlan dayıya çekermiş de bizim ki en boktan özelliğimi almış... bir tane de onun için alayım dedim. yaştan dolayı bir sıkıntı olur mu diye sorduğumda 6 yaş ve üzeri için kullanıma uygun cevabını aldım. gerçi burun tıkaçları değişiyormuş dönüşümlü de kullanabilirdik ama dayıyım ben dayı olmaz öyle dedim kendi kendime. iki tane alıp çıktım. küçük ışıklı ışıklı tatlı bir ürün ama bu kaşıntı geçmezse çok pis tartışırım seninle tatlı şey.

not: ürünü bir hafta kullandıktan sonra tekrardan editleyeceğim.