şükela:  tümü | bugün
  • marlboro'nun ısıtmalı sigara markası. philip morris'in iqos sistemiyle birlikte çalışmaktadır.
    packshot
  • 2017'nin ikinci yarısında heets from parliament adı altında satışa çıkacak olan yeni nesil sigara. paketi normal sigara paketinin yarısı kadar ve sigarayı iqos adlı bir cihaza takarak içiyorsunuz. elektronik sigaranın tütünlü olanı gibi düşünün. sigaranın zararı yüzde 90 azaltılmış olduğu söyleniyor. ben gördüm beğendim, tutar bu. uzakdoğu taraflarında satış rekorları kırmış zaten.

buralar şu anda hep dutluk. reklam alınır*
  • avrupa' da kartonu 30 euro olan muhteşem üründür.
  • 2 gündür kullanıyorum. kokusuz olması benim kullanmam için yeterli sebep, ha bir de zararsızsa tadından yenmez, bu arada kktc'de buradaki 2. sınıf sigaralarla neredeyse aynı fiyat. (ör: bir paket chesterfield 9.50 tl, bir paket heets 10 tl)
  • istanbul'da varsa satıldığı yerler için yeşillendirilmeyi beklediğim ürün.
  • kibris'tan iqos ile birlikte aldigim sigara. turkiye'de satildigi iddia edildi fakat bulamiyorum. aydinligi gosterecek biri varsa beklemedeyim.
  • almanya’da kartonu 60 euro olan, antalya’da aradığım yeni nesil sigara
  • elimde bir miktar amber, yellow ve turkuazı bulunan ürün.

ara sıra yurtdışına gidiyorum haftasonları. gelirken de heets getiriyorum. bilet parasının bir kısmı çıkıyor. temmuz başında tekrar gideceğim. siparişi olan arkadaşlar yeşillendirsin. amber ve iqos 2.4 plus da getirebilirim.

edit: arkadaşlar soranlar oluyor. öyle bavul bavul getirmiyorum. kalabalık bi arkadaş grubu gidiyoruz bazen. yasal hakkımızdan bir kaç tane fazla getiriyoruz. onları da sadece sözlükten tanıdığım ya da referans verebilecek arkadaşlara gönderiyorum.
  • vilnius da kartonu 33 euro olan ürün.
    cihaz 2.4 plusta 60 euro.
  • romanya’da kartonu 31 euro olan urun.