şükela:  tümü | bugün
  • bir yazar. trabzonsporlu sanırım.
  • bir yazar. trabzonsporlu yazar. sanmıyorum. içeriden bildiriyorum. hehe.
  • siddet yanlisi, dusunmeden yazan, alim gecen cuhela bir insan izlenimi birakan yazar
  • yazar ama insan mi belli degil.
  • sözlüğün boşaltım sisteminden beslenen parazit. kısaca troll

izlanda konyada kazaklar letonyadaahahahahahahahahahahhahahahahahahhahahahahhahahahahahahahha

(bkz: #55491082)
  • mesaj fasilitesi kapalı olduğundan kendisine mesajla gönderilecek basitlikte lafların nickaltına yazıldığı yazar. trollmüş bir de, öyle diyorlar.

ne demektir troll? aslında düşünmediği şeyleri sırf başkalarını provoke etmek için söyleyen kişi, doğru mu? ben ise doğrudan gönlümden geçeni söyledim, inşallah izlanda türkiye'yi, letonya da kazakistan'ı yener dedim, çünkü bu ülkenin futbolundan da, takımlarından da nefret ediyorum ve milli takım olarak adlandırılan bu yapının avrupa şampiyonası'na gitmesini istemiyordum. bu söylediğimden de kim provoke olacaksa olsun zaten. bununla birlikte dönecek dolapların da farkındaydım ve bunu da zaten satır aralarında belirtmiştim. sonuç olarak da isteğim değil ama beklentilerim gerçekleşti; ne hikmetse bütün olasılıklar tuttu ve türkiye turnuvaya katılma hakkı elde etti. buna da maçtan hemen sonra yazdığımız şu entry'de değindik: (bkz: #55504502)

bu mu şimdi troll'lük? sizinle aynı fikirde olmayan insanları troll olarak niteleyecekseniz daha gidecek çok yolunuz var demektir gençler...
  • kötü fikirlere sahip bir yazar. bu kötü fikirler bir de cahillikle birleşince iyice çekilmez oluyor.

tel aviv başlığı altında girdiği sidik yarışı sonucu muhatabı evanart gibi beni de usandırmış, hakkında ufak bir araştırma sonucu ilk izlenimimin doğru olduğunu entryleri sayesinde anlamış bulunuyorum.
  • kimsenin siklemediği, başarısız bir troll.
  • trollün en kötüsünün duyarlı görünmeye çalışanı olduğunu ispatlamış yazarımsı.
  • öyle şeyler demeyen yazar. demez de. dezenformasyona kanmayınız sözlükçü gençler.