şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: heimdallr)
 • onbirinci nesil yazar.
 • kendisi, yea bence derse gitmeyelim diye gaza getirip minderlerde uyuduğumuz, kulaklarına bir şeyler sokması zevkli ve eğlenceli... iki göbek delikli ve bir o kadar da saçlı bir arkadaşımız... kedi tüyüne olan sempatik tavrından dolayı kendisine buradan bir mantı ısmarlıyor, yeni senelerde yeni sınavlarda görüşmek ve üzülmek üzere diyorum.
 • metal musikisinin tamamen aynı tarzlarından hoşlaştığımızı tespit ettiğim, muhabbeti şahane suser. hatta kendisi hoşlaşmakla kalmayıp bu tarzların nadide örneklerini kurduğu müzik gruplarıyla icra etmekten de geri durmamış. aynı jenerasyonun çocukları olduğumuzdan mıdır yoksa başka bir şeyden midir bilemiyorum ama yaptığım en alakasız ve en saçma serbest çağrışımları bile açıklamaya gerek kalmıyor bu zat-ı muhtereme, şıp diye anlıyor. işte bu yüzden kendisiyle votka eşliğinde sınırsızca saçmalamak son derece keyifli, adeta yenmiyor dadından...

  lakin hayat ne gariptir ki yıllarca aynı mekanlarda, aynı konserlerde sürtüp, aynı arkadaş ortamlarında olduğumuz halde hiç tanışmamışız. yetmezmiş gibi koskoca wacken open air'da birbirimizin yanından geçip gitmişiz. nihayet, geç olan ancak hiç de güç olmayan bir tanışma faslının ardından derhal kaynaşmışız. üzerinden fazla zaman geçmemiş olmasına rağmen uzun zamandır tanıdığımı hissetiğim, birlikte hep iyi vakit geçirdiğim güzel bir insan olmuş hayatımda.
 • worms karakteri.
 • bifrostun koprusunun ba$inda elinde gjallarhorn ile duran, bu horn ile final war (son sava$) ba$larken diger deityleri cagiracak olan beyazlar beyazi tanridir.
  the white god adini aldigi halde marvelin thor filminde zenci olmasida ayri bir tezattir. bir digre lakabida norse watchman of the gods dir.

  ayrica kimilerine gore kendisi axis mundinin ki$ilik bulmu$ halidir.
 • bir android device rootlama yazılımı:

  http://forum.xda-developers.com/…hread.php?t=878686
 • 10 dakikalık muhabbet sonrasında aslında taaaa irc'den (sene olur ki 1999) tanışıyor olunabileceğini falan farkedip, kilitleme sebebi insandır kendisi.
  ayrıca
  "listenin' to 80s heavy metal erryday`
 • midgard ve asgard arasında ki köprünün (bifrost) bekçisi, odin en gözde askerleri einherjerlerin eğitmeni. çimlerin büyürken ki hışırtısını duyabilecek kadar iyi duyan kulakları, dünyanın diğer ucunu görebilecek (hatta tüm evreni gözetleyebilecek) keskinlikte gözleri olduğuna rivayet edilir.

  aynı zamanda italyan power metal grubu.

  lord of the sky
  the temple of theil
  the almighty
  hard as iron

  adında 4 stüdyo albümleri vardır.
hesabın var mı? giriş yap