• prefabrik yapı, konteyner, kabin, hazır ev vs.. gibi ürünleri üreten tesisleri bünyesinde bulunduran bir holding. merkezi istanbul güzelyalı'da bulunup şimdiye kadar gidilen iş görüşmelerinden en şaka olanına burada rastlanmıştır.
  • ortakları birbirine düşen holding. anladığım kadarıyla ortaklardan abi ve büyük olan, küçüğü yönetim kurulu kararıyla payını vermeden şutluyor, küçük olan hakkını aramak için oturma eylemi yapıyor videolar çekip paylaşıyor falan.

yani en azından küçük olanın anlattığı bu şekilde yanlış anlamadıysam.

ınstagram'da sahiplendirme hesaplarını bol bol takip etmemden mütevellit karşıma düşüp duruyor profili.

neyse problem çözülür inşallah, üzücü durumlar.
  • prefabrik yapı, konteyner vb üreten bir firma.

çalışan tercihlerine bakarak aslında göründükleri kadar kurumsal olmadıklarını anlayabilirsiniz.
  • klasik kurumsallik jelatini ile kaplanmis bir aile/kisi sirketi diyebiliriz.
  • deprem bölgesine yardim yapmasini bekledigim prefabrik firması.
    simdi kazandiklarinizin zekatini verme vakti.
    pamuk eller cebe
    birisi size hadi diyecekti, ben diyorum işte
  • başta hazır yapı endüstrisi ve yapı malzemeleri endüstrisi olmak üzere boya sektörü (hekim boya), gıda endüstrisi (hekim süt) ve madencilik endüstrisinde de (hekim madencilik) faaliyet gösteren holding. bünyesinde özge yapı, prefabrik yapı ve hebo yapı gibi şirketleri bulundurmaktadır.

https://www.hekimholding.com/
  • değişik bir şirketmiş.
hesabın var mı? giriş yap