aynı isimde "hekimoğlu" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün
  • öncelikle; bulduğunuz ismi silkeyim.. hekimoğlu ne olm? eşkıya dizisi mi çekiyorsunuz?

filmin ana karakterini ateist ve dini sorgulayan, sarkastik biri olarak yansıtamayacaklarını düşünüyorum. bakın 90'larda falan olsak evet belki yansıtabilirlerdi ama 2019 yılındayız, epey bir geri gittik yani..

muhtemelen iki üç bölüm sonra uyarlama ile hiçbir alakası kalmayacak bir aşk dizisine dönüşecek olan dizi.
  • bu dizinin senaryosu türkiye'nin sosyolojik yapısına uyarlanırsa, doktor hekimoğlu aksi ve sarkastik hareketlerinden ötürü ya acilde bir davar tarafından bıçaklanır ya da bir aşiretin toplu linç girişimine maruz kalır.

kendisine apranax fort bağımlısı olmasını öneriyorum.
  • hekimoğlu ne lan ? başlığı görünce kurtlar vadisi sequeli falan diye düşünüp dehşete düştüm.
    başlığa girince dahada dehşete düştüm. house ? house md ? uyarlama ? ahahaha. neyse lan ben bişey demiyorum.
  • --- spoiler ---

hekimoglu, bacagina her agri girdiginde 3-4 tane parol atar.

--- spoiler ---
  • olmaz, olamaz.

vicodin bağımlısı olmayan, tanrı'ya inanmadığını açıkça söyleyemeyen, hastaları önemsemek zorunda olan (yoksa döverler malum), hayatını fahişelerle yaşayamayan bir gregory house olamaz.

eğer karakterini korurlarsa, türkiye'de olmaz.
    eğer karakterini değiştirirlerse, house olmaz.

çok iyi oyuncular oynayabilir, çok iyi bir senaryoya sahip olabilir, çok iyi bir yönetmen çekebilir ama yine de olamaz. ya tutmaz, ya da house m.d. havasını veremez.

keşke yapmasaydınız.
  • hahahaha hekimoğlu nedir lan.ameliyattan sonra sıra gecesi mi düzenliyorlar :)
  • öncelikle dizinin adını belirlemede emeği geçen herkesin amına koyayım. lokman hekim koysaydınız keşke
  • aklıma acayip acayip diyaloglar getiren dizi

- hocam ilaç mümessili arkadaş rica etti, birazda bizim ağrı kesiciden içssin diyor
  • hekimoğlu vs. allah (c.c.) bölümünü merakla beklediğim dizi.
  • hekimoğlu ne abi direkt eczacıbaşı deseymişiniz ahahaha. ülkenin senaristleri töre dizisi yazarsa ben de güvenmem tabi orijinal bir şeyler üretmelerine ama bu kadarı da utanç verici.

gregory house zaten ateist bir doktor. house md ise içinde romantizmi en az ölçüde barındıran medikal dizi. ve burası türkiye. ya güzelim dizinin formunu bozucaklar ve sadece konsept alınıp içi çöp bir proje olacak her remake’imiz gibi ya da beş bölümde ekranlara veda edecek.

ikibinlerin ortasında başlayıp reyting rekorları kıran dört diziden üçünün remake’i yapıldı. (grey’s anatomy, desperate housewives, house md) dördüncü umarım imkansızdır. (lost)