aynı isimde "hekimoğlu" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün
5 entry daha
 • çocukluk kahramanım house. umarım rezil etmezler diziyi.
 • (bkz: #97536282)

  ed: başlık zaten varmış. entry'yi taşırlarsa moderatörlerin kendi bileceği iş.
 • tanım: timuçin esen miiiaahhahhaaadfdfkgmd.
 • al işte ben dedim. m*na koyacaklar cıncık gibi dizinin. daha tanıtımdan falso. iptal edin projeyi nolur.

  ilk tanıtım videosu

  1 gün sonra editi: iş yerinde kaşla göz arasında bakarken saçmasapan fake bir tanıtım videosu eklemişim. sözlük ahalisinden özür dilerim. silmiyorum ki cahilliğim kulağıma küpe olsun. fakat arkadaş adamlar hekimoğlu diye kanal açmışlar nereden bileyim bu kadar fırsatçı olacaklarını. neyse gerçek link aşağıda. gerçi yine beğenmedim ben. zaten beğendim demem için thirteen ile aramı yapmaları falan lazım. ancak o zaman olur.

  buyrun, en hakiki öz hekimoğlu tanıtımı
 • yukaridakine tiklamayin. (bkz: fake tanitim)

  tanitim bu aksam yayinlanacak.

  kanal d resmi aciklamasi
 • bu dizinin senaryosu türkiye'nin sosyolojik yapısına uyarlanırsa, doktor hekimoğlu aksi ve sarkastik hareketlerinden ötürü ya acilde bir davar tarafından bıçaklanır ya da bir aşiretin toplu linç girişimine maruz kalır.

  kendisine apranax fort bağımlısı olmasını öneriyorum.
 • kanal d ne zaman doğru düzgün bir dizi yapmış ki bu dizi olmuş olsun.
 • eğer senaryo paralel gidecekse ilk bölümde domuz etinden dolayı sindirim yollarında parazit bulunan bir hasta izleyeceğiz. bir saniye domuz mu? türkiye’ye uyarlanırsa berbat olacak bir dizidir house m.d., bir house manyağı olarak diziyi seven yapımcıların uyarlama isteğini anlıyorum; senelerdir de çıkacaktı. hobi olarak sevselerdi iyiydi diziyi.
 • olmaz, olamaz.

  vicodin bağımlısı olmayan, tanrı'ya inanmadığını açıkça söyleyemeyen, hastaları önemsemek zorunda olan (yoksa döverler malum), hayatını fahişelerle yaşayamayan bir gregory house olamaz.

  eğer karakterini korurlarsa, türkiye'de olmaz.
  eğer karakterini değiştirirlerse, house olmaz.

  çok iyi oyuncular oynayabilir, çok iyi bir senaryoya sahip olabilir, çok iyi bir yönetmen çekebilir ama yine de olamaz. ya tutmaz, ya da house m.d. havasını veremez.

  keşke yapmasaydınız.
 • bu fikir kiminse sabahtan beri kendisine sövüyorum.sen kimsin? ve ne yapmak istemektesin? böyle güzel ve nadide bir karakteri nasıl türk dizisine kurban edersin? yaşam sevinci bırakmadınız
  dayanamadım devam ediyorum hayır daha ne olabilir ki diyorum ve gün geçmiyor ki avamlığınızla yaşamak için arada tutunduğumuz zevklerimizin içine ediyorsunuz.
  senaryo çalışması yapmışlar bir de arakladığın şeyin nasıl senaryo çalışmasını yapabiliyorsun beyinsiz...topluma uygun hale mi getirdin sen şimdi?
  vicodini viskisi fahişesi olmayan ve yüksek ihtimal tanrısı olan bir house yarattınız.tebrikler çok başarılısınız.
174 entry daha