aynı isimde "hekimoğlu" başlığı da var
4 entry daha
  • vay evveliyatını sikeyim dediğim house m.d. uyarlamasının adı. lan ne vardı sevdiğim şeylerden biri de temiz kalsaydı, boku çıkarılmasaydı.

kanal d'de yayınlanacak olan diziye bu adı uygun görmüşler. ben kardeşimle cast seçerken şu olur, bu olmaz derken, house karakterine kimseyi konduramazken daha isimden ofsayta düşmüşler. bakalım dizinin kendisi nasıl olacak.

house benim için bir ikondu, bir hocaydı, bir bakış açısı, bir tavır, bir duruştu. şimdi bu değeri alıp da tarumar ederseniz allah belanızı versin. zira hiç güvenmiyorum türk yapımcılarına.

izleyeceğim ve hata bulmak için elimden geleni yapacağım. umarım gönlümün kahramanını paçoza çevirmezsiniz. gözüm üzerinizde.

peşin not: büyük ihtimalle en çok entry girdiğim başlık bu olacak.

önemli not: moderatörler hemen anlam ayrımı ile ilgili işlemleri yapıp hekimoğlu (dizi) başlığını oluştursunlar.
  • (bkz: #97536282)

ed: başlık zaten varmış. entry'yi taşırlarsa moderatörlerin kendi bileceği iş.
  • tanım: timuçin esen miiiaahhahhaaadfdfkgmd.
  • al işte ben dedim. m*na koyacaklar cıncık gibi dizinin. daha tanıtımdan falso. iptal edin projeyi nolur.

ilk tanıtım videosu

1 gün sonra editi: iş yerinde kaşla göz arasında bakarken saçmasapan fake bir tanıtım videosu eklemişim. sözlük ahalisinden özür dilerim. silmiyorum ki cahilliğim kulağıma küpe olsun. fakat arkadaş adamlar hekimoğlu diye kanal açmışlar nereden bileyim bu kadar fırsatçı olacaklarını. neyse gerçek link aşağıda. gerçi yine beğenmedim ben. zaten beğendim demem için thirteen ile aramı yapmaları falan lazım. ancak o zaman olur.

buyrun, en hakiki öz hekimoğlu tanıtımı
  • yukaridakine tiklamayin. (bkz: fake tanitim)

tanitim bu aksam yayinlanacak.

kanal d resmi aciklamasi
  • bu dizinin senaryosu türkiye'nin sosyolojik yapısına uyarlanırsa, doktor hekimoğlu aksi ve sarkastik hareketlerinden ötürü ya acilde bir davar tarafından bıçaklanır ya da bir aşiretin toplu linç girişimine maruz kalır.

kendisine apranax fort bağımlısı olmasını öneriyorum.
  • kanal d ne zaman doğru düzgün bir dizi yapmış ki bu dizi olmuş olsun.
  • eğer senaryo paralel gidecekse ilk bölümde domuz etinden dolayı sindirim yollarında parazit bulunan bir hasta izleyeceğiz. bir saniye domuz mu? türkiye’ye uyarlanırsa berbat olacak bir dizidir house m.d., bir house manyağı olarak diziyi seven yapımcıların uyarlama isteğini anlıyorum; senelerdir de çıkacaktı. hobi olarak sevselerdi iyiydi diziyi.
  • bu fikir kiminse sabahtan beri kendisine sövüyorum.sen kimsin? ve ne yapmak istemektesin? böyle güzel ve nadide bir karakteri nasıl türk dizisine kurban edersin? yaşam sevinci bırakmadınız
    dayanamadım devam ediyorum hayır daha ne olabilir ki diyorum ve gün geçmiyor ki avamlığınızla yaşamak için arada tutunduğumuz zevklerimizin içine ediyorsunuz.
    senaryo çalışması yapmışlar bir de arakladığın şeyin nasıl senaryo çalışmasını yapabiliyorsun beyinsiz...topluma uygun hale mi getirdin sen şimdi?
    vicodini viskisi fahişesi olmayan ve yüksek ihtimal tanrısı olan bir house yarattınız.tebrikler çok başarılısınız.
  • orjinal dizisi varken bu çakma diziye ilgi duyanlara hayret ediyorum. yani izlerken ne zevk alacaksınız? aaa house’da şöyleydi burada niye böyle gibi muhabbetten ileri gidilemeyecek.

gerçi türkiye’de dizi/film sektörün ne hale geldiği de ortada. yepyeni hikayeler, senaryolar üretmektense bir dizinin haklarını alıp, üstüne abuk subuk düzenlemelerle millete kakalıyorlar..
2955 entry daha
hesabın var mı? giriş yap