aynı isimde "hekimoğlu" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün
1364 entry daha
 • televizyonda izlediğim tek dizi. gerçekten keyifli ve sonraki bölümü gelsin diye salı günlerini sabırsızlıkla bekliyorum.

  hayat enerjisi baya düşmüş bir insan olarak ilgimi çeken bir dizi oldu.
 • yanlış olmuş, başroldeki oyuncu iyi bir oyuncu ama fazla ağır karakterli bir tip kimi oynasa aynı bakış sahibi. bence bu arkadaşı (timuçin esen) alıp babil d,zisindeki yavşak yan karakter oynatarak karaktersiz yan rol adamı olmaya alıştırmak lazımdı önce, esinlenilen dizideki house öyle bir adam hiç bir konuda çok şey değil, zeka hariç.
  ya da olmadı al ozan güven i de ki "house m.d deki tip olacaksın sen işte onun türkçesini yapıyoruz" yapsın direkt ne uğraşıyorsunuz benzeyecek biri bulmak için yani? tam da ona göre bir rol aslında, bu arkadaşa göre değil.
  hekimoğlu ne ayrıca yok lokman hekim anasını satayım, illa abartacak, türkçe versiyonu ya. cık cık cık.
  tutmaz bu söylemedi deme böyle devam ederse. neden? house m.d. izleyicisi akıllı ve mantıklı ayrıca liberter sen şimdi bunu türkiye tv leri için daha muhafazakar temalı uyarlayacaksın izlemeyecekler ne la bu diyecekler. yok biz de zekice ve espirili yapacağız dersen ki sanmıyorum, o tutuculuk da var, house m.d. bilmeyen normal izleyici de bir halt anlayamayacak zaten, "ne la bu böyle doktor mu olur" falan diyecek o da. zor iş yani.
 • karasal yayının kan ağladığı bir yeni medya düzeninde ab’de 9 bandını aşıp 10’a yaklaşan, sosyal medyada en çok konuşulan iş olmayı başaran dizidir. bir “tutmaz bu” tespiti için ya oldukça bilgili ya da oldukça bilgisiz olmalısınız. ilkine yakın olmadığınıza emin gibiyim.
 • türkiyenin son zamanlardaki en başarılı dizisidir bence. timuçin ve okan yardıra yardıra gitmektedir. bazıları da burun kıvırıyor. ulan amerikada mı yaşıyoruz? biz de biliyoruz house md kadar iyi olmadığını. o kadar boktan diziler izledik ki.. hekimoğlu'nda diğer saçma türk dizilerindeki aptallıklardan çoğu yok. bence türkiye standartlarının dışında da oldukça güzel bir dizi. valla salı günlerini iple çeker oldum
 • 8. bölüm fragmanlarından anladığım kadarıyla ilk kez house'da 2 farklı bölümde** işlenen ana vakaları tek bölümde ele alacaklar. öyleyse doğru bir karar olmuş. kafa karışıklığı yaratmadan 2 vakayı da bölüm içine düzgün bir şekilde yayabilirlerse dizinin temposuna büyük katkısı olacağını düşünüyorum.
 • yıl olmuş 2020 hala youtubetan dizi kaldıran var. çukur, içerde,medcezir,ezel youtube sayesinde bu kadar tuttu. insanlar açıp açıp hala izliyor.

  hayır netflixe, blutvye satsan hadi neyse. kim izlesin senin 30 partlı dandik playerlı sitenden bunu? insanları korsana yönlendiren sizsiniz.
 • hekimoğlu rolüne okan yalabik'in da çok yakışacabileceği bir dizi. ancak wilson'i adeta bir wilson olarak okan yalabik'tan baskasi oynayamazdi muhtemelen.
 • orijinali dururken (bkz: house md) izleyenin aklından şüphe ederim.

  peşin hüküm: izlemedim ama okuduklarıma bakılırsa bire bir kopya edilmiş. hani iyi kötü uyarlansa yine bir nebze; türkiye’de geçen dizide amerikan sağlık sistemini izlemek de ne bileyim... saçma yani.

  peşin edit: velev ki türk sağlık sistemi (bkz: boş küme) üzerinden ilerliyorsa bile izlemenin daha da saçma olduğu bir dizidir.

  tanım: saçma, replika, muadil, taklit, sahte, fake, vb. sıfatlarla anılabilecek bir dizi film.
 • salak salak konuşacağına sil lan entryi.
134 entry daha