aynı isimde "hekimoğlu" başlığı da var
1236 entry daha
  • televizyonda izlediğim tek dizi. gerçekten keyifli ve sonraki bölümü gelsin diye salı günlerini sabırsızlıkla bekliyorum.

hayat enerjisi baya düşmüş bir insan olarak ilgimi çeken bir dizi oldu.
  • türkiyenin son zamanlardaki en başarılı dizisidir bence. timuçin ve okan yardıra yardıra gitmektedir. bazıları da burun kıvırıyor. ulan amerikada mı yaşıyoruz? biz de biliyoruz house md kadar iyi olmadığını. o kadar boktan diziler izledik ki.. hekimoğlu'nda diğer saçma türk dizilerindeki aptallıklardan çoğu yok. bence türkiye standartlarının dışında da oldukça güzel bir dizi. valla salı günlerini iple çeker oldum
  • 8. bölüm fragmanlarından anladığım kadarıyla ilk kez house'da 2 farklı bölümde** işlenen ana vakaları tek bölümde ele alacaklar. öyleyse doğru bir karar olmuş. kafa karışıklığı yaratmadan 2 vakayı da bölüm içine düzgün bir şekilde yayabilirlerse dizinin temposuna büyük katkısı olacağını düşünüyorum.
  • yıl olmuş 2020 hala youtubetan dizi kaldıran var. çukur, içerde,medcezir,ezel youtube sayesinde bu kadar tuttu. insanlar açıp açıp hala izliyor.

hayır netflixe, blutvye satsan hadi neyse. kim izlesin senin 30 partlı dandik playerlı sitenden bunu? insanları korsana yönlendiren sizsiniz.
  • hekimoğlu rolüne okan yalabik'in da çok yakışacabileceği bir dizi. ancak wilson'i adeta bir wilson olarak okan yalabik'tan baskasi oynayamazdi muhtemelen.
  • hekimoğlu rolünde (bkz: ozan güven) olsaydı efsane olabilirdi
  • salak salak konuşacağına sil lan entryi.
  • house’un 40 dakikada çözdüğü vakaları, hekimoğlu 120 dakikada çözüyor.
1737 entry daha
hesabın var mı? giriş yap