aynı isimde "hekimoğlu" başlığı da var
  • bu dizi house 'a hakaret.
    ayrıca bu dizide de bağırma çok fazla ve gergin.
  • youtube dan kaldırılması ile korsan siteden izlemeye devam edilecek başarılı dizi. ille para kazanacaksan ver puhu tv, blu tv ya da netflix e. ödeyelim, izleyelim. ama seni tv de izlemem kanal d.
  • kimse yazmamış ama aysel hemşire çok tatlı değil mi?
    hele bazı sahnelerde abartarak ağlamaklı oluyor. mesela burda 50. saniyeden itibaren. adı ne acaba?

edit: araştırmalarım sonucunda dilan serinyel olduğunu öğrendim.
  • youtube'dan kaldırmak kimin aklına geldi acaba? hiç mi tanımıyorsunuz seyirciyi? kim sizin bilmem kaç part, kaç dakikalık reklamınızla uğraşarak dizi izler? bundan sonra torrent'ten izlerim.
  • heyecanla youtube u açıp yeni bölümünü göremediğim için beni resmen hayal kırıklığına uğratmış dizi.

rahat rahat tv de internetten izleyebilene kadar ara veriyorum mecburen.

eyyyy kanal d nin pazarlaması: bu çağda diziyi yayınladığınız siteye bakıp utanmayıp youtube’dan kaldırarak muhteşem iş başardınız. bravo.
  • çok sıkı bir house md fanı olarak beğendiğim dizi.
    entrika yok, dram yok, extra yakisikli/güzel karakterin yeteneksizliği yok, türk dizileri içinden sıyrılan bir yapım.
  • televizyonda izlediğim tek dizi. gerçekten keyifli ve sonraki bölümü gelsin diye salı günlerini sabırsızlıkla bekliyorum.

hayat enerjisi baya düşmüş bir insan olarak ilgimi çeken bir dizi oldu.
  • türkiyenin son zamanlardaki en başarılı dizisidir bence. timuçin ve okan yardıra yardıra gitmektedir. bazıları da burun kıvırıyor. ulan amerikada mı yaşıyoruz? biz de biliyoruz house md kadar iyi olmadığını. o kadar boktan diziler izledik ki.. hekimoğlu'nda diğer saçma türk dizilerindeki aptallıklardan çoğu yok. bence türkiye standartlarının dışında da oldukça güzel bir dizi. valla salı günlerini iple çeker oldum
  • 8. bölüm fragmanlarından anladığım kadarıyla ilk kez house'da 2 farklı bölümde** işlenen ana vakaları tek bölümde ele alacaklar. öyleyse doğru bir karar olmuş. kafa karışıklığı yaratmadan 2 vakayı da bölüm içine düzgün bir şekilde yayabilirlerse dizinin temposuna büyük katkısı olacağını düşünüyorum.
  • yıl olmuş 2020 hala youtubetan dizi kaldıran var. çukur, içerde,medcezir,ezel youtube sayesinde bu kadar tuttu. insanlar açıp açıp hala izliyor.

hayır netflixe, blutvye satsan hadi neyse. kim izlesin senin 30 partlı dandik playerlı sitenden bunu? insanları korsana yönlendiren sizsiniz.
hesabın var mı? giriş yap