aynı isimde "hekimoğlu" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün
 • bu dizinin senaryosu türkiye'nin sosyolojik yapısına uyarlanırsa, doktor hekimoğlu aksi ve sarkastik hareketlerinden ötürü ya acilde bir davar tarafından bıçaklanır ya da bir aşiretin toplu linç girişimine maruz kalır.

  kendisine apranax fort bağımlısı olmasını öneriyorum.
 • kanal d ne zaman doğru düzgün bir dizi yapmış ki bu dizi olmuş olsun.
 • eğer senaryo paralel gidecekse ilk bölümde domuz etinden dolayı sindirim yollarında parazit bulunan bir hasta izleyeceğiz. bir saniye domuz mu? türkiye’ye uyarlanırsa berbat olacak bir dizidir house m.d., bir house manyağı olarak diziyi seven yapımcıların uyarlama isteğini anlıyorum; senelerdir de çıkacaktı. hobi olarak sevselerdi iyiydi diziyi.
 • olmaz, olamaz.

  vicodin bağımlısı olmayan, tanrı'ya inanmadığını açıkça söyleyemeyen, hastaları önemsemek zorunda olan (yoksa döverler malum), hayatını fahişelerle yaşayamayan bir gregory house olamaz.

  eğer karakterini korurlarsa, türkiye'de olmaz.
  eğer karakterini değiştirirlerse, house olmaz.

  çok iyi oyuncular oynayabilir, çok iyi bir senaryoya sahip olabilir, çok iyi bir yönetmen çekebilir ama yine de olamaz. ya tutmaz, ya da house m.d. havasını veremez.

  keşke yapmasaydınız.
 • bu fikir kiminse sabahtan beri kendisine sövüyorum.sen kimsin? ve ne yapmak istemektesin? böyle güzel ve nadide bir karakteri nasıl türk dizisine kurban edersin? yaşam sevinci bırakmadınız
  dayanamadım devam ediyorum hayır daha ne olabilir ki diyorum ve gün geçmiyor ki avamlığınızla yaşamak için arada tutunduğumuz zevklerimizin içine ediyorsunuz.
  senaryo çalışması yapmışlar bir de arakladığın şeyin nasıl senaryo çalışmasını yapabiliyorsun beyinsiz...topluma uygun hale mi getirdin sen şimdi?
  vicodini viskisi fahişesi olmayan ve yüksek ihtimal tanrısı olan bir house yarattınız.tebrikler çok başarılısınız.
 • orjinal dizisi varken bu çakma diziye ilgi duyanlara hayret ediyorum. yani izlerken ne zevk alacaksınız? aaa house’da şöyleydi burada niye böyle gibi muhabbetten ileri gidilemeyecek.

  gerçi türkiye’de dizi/film sektörün ne hale geldiği de ortada. yepyeni hikayeler, senaryolar üretmektense bir dizinin haklarını alıp, üstüne abuk subuk düzenlemelerle millete kakalıyorlar..
 • neden house? çünkü bu sene doktorlu diziler prim yapıyor. sektörün içinden biri olarak lanet ediyorum tüm sektördekilere. ayıp lan.
 • hekimoğlu ne lan ? başlığı görünce kurtlar vadisi sequeli falan diye düşünüp dehşete düştüm.
  başlığa girince dahada dehşete düştüm. house ? house md ? uyarlama ? ahahaha. neyse lan ben bişey demiyorum.
 • yok hekimbaşı amk, ismiyle baştan kaybediyor bir kere.

  ülkemizde bir tane başarılı olmuş uyarlama dizi var mı arkadaşlar, ciddi ciddi soruyorum.

  tanım: ikinci bölümden itibaren aşk serisine dönecek vasat dizi.

  edit:
  galip derviş sevenler çıktı.
  appleman, monoklonal, selam ben arrmstong ve dyamateng

  tatlı hayat sevenler çıktı.
  dupdupdupdupdupdurudubut, thelostcaptainslogbook
 • türkü dizisi, filmi gibi ismi var.