şükela:  tümü | bugün soru sor
 • internet adresi http://www.hekimzade.com/..

  1999 yılından beri faaliyet gösteren firma, alternatif tıp hakkında yazılmış özellikle eserleri inceleyerek; buralardaki verileri modern tıp teknikleri ile birleştirip, hastalar üzerinde deniyor..

  yan etkisinin olmadığı tespit edilen ürünler, bitkisel yani doğal kökenli ilaç haline getiriliyor..

  migrenden kemik erimesine, saç dökülmesinden adet düzensizliğine kadar çok geniş bir yelpazeye yayılmış ürünleri mevcut..

  mottosu; alternetif tıbbın etkili adresi..

  *
 • bu yer ve dr. muammer yıldız hakkında daha fazla bilgisi olan giden, görüşen, deneyen var mı?
 • türkiye'de maalesef insanları kandırmak çok kolay. dr. muammer yıldız sağlık meslek lisesi mezunu ama yaptıklarını okusanız profesör yanında çırak kalır. adam türkiye'de üniversite sınavlarını kazanamayınca türkiye'nin denkliğini kabul etmediği halep üniversitesi tıp fakültesine kayıt yaptırmış. bitirip bitirmediği ile ilgili bilgi yok ancak bitirse de diplomasının ülkemizde geçerliliği yok. o yüzden dr. unvanını kullanmaması gerekiyor.

  bu bilgileri, fetö terör örgütüne ait zaman gazetesine 2012 yılında verdiği "12 yıl yatalak kaldı, sonra doktor oldu" röportajında kendisi anlatmış. sonra yine bu gazete de kendi markası hekimzade ile ilgili birçok olumlu haber çıkması düşündürücü!

  (bkz: dr. muammer yıldız)
 • hekimzade iş ortaklığı diğer adıyla hekimzade network ile para kazanılması sistemine geçildi. 4 farklı paket ile hekimzade'nin iş ortağı olabiliyorsunuz.

  diğer sistemlerden daha mantıklı bir sistem gibi geldi. düşünenler şuradaki videoda ayrıntılı şekilde inceleyebilirler.