• söz müzik sezen aksu, düzenleme ilker bayraktar'a ait olan 2018 sevgililer günü arefesi çıkışlı yıldız tilbe şarkısıdır.

edit-1: geçmişte şu #29017631 entry'de bahsedilen nazirenin devamı niteliğinde bir mısra barındırmaktadır, her aşk bitermiş, mete özgencil.

edit-2: kumral ada mavi tunanın terki diyarı ile entry yok olmuş, buyrunuz ss.
  • sözü ve müziği sezen aksu'ya ait olan yıldız tilbe şarkısı.

sözleri:

kavuşanlar da mutlu olur.
    hemen çıkma kapıdan.
    acının talibi çok tatlı.
    ayrılıktan bol ne var?

kazımışlar kalbimize,
    “her aşk bitermiş.” yalan!
    çok değil ama hiç değil.
    hele bir dokun, hele bir yan.

daha önce hiç denedin mi?
    ellerinle çiçek ektin mi?
    baktın mı? kokladın mı? kolladın mı?

gel de, dünya dönsün tersine.
    ne bana et, ne de kendine.
    gitme, kalbini üşütürsün.
    deva dışarda değil, içerde.
  • sezen aksu yazıyor, yıldız tilbe söylüyor. vaziyet alın bir kaç güne unutamadığınız aşkınızdan ses, kabuk bağlayan yaranızdan kan gelebilir.

dün gece youtube'da özdemir müzik etiketiyle çıkan albümün söz ve müziğin sezen aksu'ya ait parçası. bu barışmalarından sonra yaptıkları ilk taciz atışı, yakında düet gelir alayımızı delik deşik eder bu ikili.
  • basligi gorunce dedim aga bu ne?

14 subat sacmaliginin arefesinde cikan bir sozum ona ask sarkisiymis.

sozlerini paylasmis bir arkadas. okudum, bir sey anlamadim. tekrar okudum, yine bir sey anlamadim. sonra dedim ki; "ben asktan hakikaten anlamiyormusum"

tesekkur ederim, farkindaligim artti sayelerinde.
  • işin yoksa şimdi ergenlerin "sigara kendiliğinden yandı abi yeaaa" geyiğini dinle.

sıradan bir şarkı.
  • mete özgencil'e sataşma var. (bkz: her aşk bitermiş)
  • güzel bir klibi hak eden bir şarkıydı, olmadı. hatta klipte sezen de olsaydı ne güzel olurdu...
hesabın var mı? giriş yap