şükela:  tümü | bugün soru sor
  • "hele" kelimesini kullanan ve bundan gocunmayan kimselerin medeniyet görmemiş ve insan gibi konuşmaktan bile yoksun, su götürmez bir çomar olması gerçeğidir. belki bir tanıdığınızla ilgili bir gerçeği farketmişsinizdir.
  • sanırım okuduğum en saçma başlıklardan birisi.
    bir kelimeyi kullanıyor diye birine nasıl bu kadar net bir etiket yapıştırabiliyorsunuz anlamıyorum. insanları böyle yaftalamak gerçekten bu kadar basit olmamalı.
    'bir kelimeyi kullanmak ve o insanın herhangi bir şey olması.' olgusunu kafamda bağdaştıramıyorum.

kafalarınız çok çok ilginç çalışıyor galiba,o sebepten ötürü algılayamıyorum.

o zaman koca iktisat profesörü derste 'anam babam bu grafik ahanda böyle çizilir' gibi bir cümle kurarken çomarlığı bırak baya ölmüşte ağlayanı yok, farkında değil.

çok şükür bugün de başkaları yerine utandık.
  • (bkz: pinhani)
  • dedi sığır, aynı kelimeyi cümle içinde kullanarak.
  • hele bsg şurdan. ayrıca;

https://youtu.be/camcg0ccwmg?t=1m1s

tanım: bir yazarın başarısız tespiti.
  • random gülen canlıdan da medeniyet dersi aldık ya ölmüşüz ağlayanımız yok.

hele bir büyüyün de insanları ayırt etme yöntemi diye bir şey olmadığını, kurulacak denklemin bir çok değişkeni olduğunu fark edeceksiniz.
  • paşam, sen önce şu girdini bir düzelt #74657128 kızlara siktiri çekmişsin aferin ama besmele öyle yazılmaz, iki kere aynı hatayı yaptığına göre nasıl yazıldığını bilmiyorsun galiba, besleme yazmışsın üst üste. işin bitince şu girdindeki hoşlandığın kadını koklamaya gidersin #74641246

vaktin kalırsa erol evgin amcanın etme eyleme canım adlı şarkısını dinlersin, orada bol bol hele bir bak şu halime diyor. adam hem mimar, hem müzisyen hele birde oyunculuk yapmasın mı? bak sen şu işe.

düzenleme: yani tamam, anladık çocuksunuz ama, aynı asansörü biz de kullanıyoruz. ikide bir gelip içine sıçmayın lütfen. hakikaten ayıp oluyor.
  • (bkz: bak hele)