• başlardaki allahuekberlerin sonunda ünlem (!) varken, sonlardakilerin sonunda soru işareti (?) var.
  • "save" yapmadılarsa ilk bölümden başlamaları gerekecek.

(bkz: call of duty syria)
  • "allahu akbar"ı bizim bilemediğimiz bir gizlilikte iletişim şifresi olarak kullandıklarını düşündüren olay.

- allahu akbaar (hazırlayın uçaksavarı)
    - allahu akbaar allaahu akbaaar (vuur helikopteri vuuur)
    + allaahu akbaaar! (kaçın lan kaçın sahibi geldi!)

buuum...

- allahu akbar?! (oha o neydi?!)
    - allahu akbar? allahu akbar... (iyi misiniz beyler? şimdi ayvayı yedik...)
  • (bkz: roketten koşarak kaçmak)

iyi denemeydi dostum.

arapların halen her boka tanrıyı karıştırma huylarından vazgeçmediklerinin kanıtı. atan allahuekber tutan allahuekber, olayınız ne olm sizin?
  • esed güçleri resmen "allah büyüktür ama roket daha büyüktür" mesajını vermiş.
  • her ölüm acıdır tabi ki de,
    sünni dualarını bilmiyor diye öldürülen zavallı kamyon şoförleriyle bu savaşçıların ölümleri aynı seviyede acı duydurmaz tabi ki.
    bunun taraf olmakla falan da alakası yok; evine ekmek götürmeyi amaçlayan bir insanlar başkalarını öldürmek için sokağa çıkan insan arasında
    ölmeyi hak etmişlik açısından fark olsun birader, saçmalamayın!
  • muhtemelen 40 mm'lik top mermisinin getirdiği sondur. fakat atan kimse ısinin ehliymis, resmen tam kafalarına attı.
  • suriyelilerin hepsinin pikaçu gibi konuştuğunu öğrenmemi sağlayan bir başka video.

+selamın aleyküm
    - ra ta tatata !! ra tata tatata!! allahu ekber (aleyküm selam)
    + nasılsın?
    - allahu ekber (hamdolsun iyiyim sen nasılsın?)
    + teşekkürler ben de iyiyim hayırdır napıyorsun burada?
    - ra tata!! ratata! rata! allahu ekber allahu ekber (noolsun işte havaya ateş açıyorum)
    + hadi bakalım, vurabildiniz mi kimseyi bari?
    - allaaahu ekber (allah büyük, vurmuşuzdur inşallah)
    + vurup vurmadığını bilmiyorsun yani?
    - allahu ekber (yani)
    + helikopter geliyor dikkat et
    - allahu ekber? (hani nerede?)
    + amanın !!! güüüm!
    - allahu ekber!!?? (sanırım...bize nazar değdi)

ya ölenler de insan tabii, çok üzücü.... keşke kimse ölmeseydi filan dememi bekliyorsanız daha çok beklersiniz. bence dünyanın sorunu zaten insan. böyle insanlar özellikle. boşuna oksijen tüketip boşuna karbon salınımı yapıyorlar. bunların gen havuzundan bir şekilde çıkması lazım. öyle veya böyle. ki insanlık gelişsin, medeniyet gelişsin. birbirlerini öldürmeseler başkalarını öldürecekler, dünya diktatörü olsam ben önüme getirseler bunlar mı ölsün yoksa amazon ormanlarında nesli tükenmekte olan bir böcek var o mu ölsün diye sorsalar dakika tereddüt edersem şerefsizim. böceklerin en azından bir faydası var. bunların kendi toplumuna, kendi ailesine, dünyaya ne faydası var? veya deseler ki bir tane bomba tasarladık atom bombası ortadoğuyu tümden havaya uçacağız, ilk sorum peki develere ne olacak olur. onları güvenceye aldıktan sonra gümletirim bombayı. kurunun yanında yaş da mı yanmış, israil filistin fas cezayir tunus mısır suriye iran ırak alev topuna mı dönüşmüş. umrumda olmaz. ne lan bu skicem derdini tasasını, her türlü pislik bunlardan çıkıyor. dini bile icat edip dünyayı birbirine düşürenler bunlar. yok golan tepeleri yok ağlama duvarı. o tepeler götünüze girsin de ağlayın ibneler. şurada iyi yaşarsam 30-40 sene ömrüm kalmış. cennete gidecem diye birbirini öldüren manyaklar yüzünden sinir stres hastası olduk. mikrobun, bakterinin bile zaman zaman faydası var. sizin ne faydanız var. benim allahım daha büyük, senin mezhebin daha küçük. haçlı seferi bitiyor, kardeş kavgası başlıyor, o bitiyor mezhep kavgası, şii-aleviyi sevmiyor, alevi sünniyi sevmiyor, yahudi hiçbirini sevmiyor. ne pis coğrafyaymış lan, havasında mı suyunda mı petrolünde mi bir bok varsa. şu fosil yakıtlar bitsin götünüzü görecem zaten az kaldı. az kaldı da ömrümüz geçiyor hala bu ibnelerin derdi tasasıyla. suriye'de insanlık dramı varmış, mısır'da demokrasiye saygı yokmuş. ulan bunlarda insanlık dramı hangi vakit bitti? insanlık tarihinde kaç dakika birbiriyle kavga etmeden yaşadı bunlar? kaç yıl demiyorum, kaç ay, gün saat demiyorum, kaç dakika? mısır'ın 7.000 yıllık tarihi var. bunun kaç senesinde seçilmiş bir iktidar yönetti ülkeyi? 2 sene mi? 1, 5 mu? ne demokrasisi lan mına koim ne demokrasisi. yarın firavun mumyasından kalkıp resurrect olsa ülkeyi yine o yönetecek.

hazin son filan da olmamalı videonun ismi. eğlenceli son olmuş. ulan gerizekalı, tepende helikopter dolaşıyor, daha 30 saniye önce sağa sola havaya makineli tüfekle ateş açmışsın. bir sığınağa git, bir taşın arkasına saklan en azından mal gibi helikoptere bakıp açık hedef olma. hiç mi bilgisayar oyunu da mı oynamadın. tepende helikopter varsa sığınağa girersin. tank geliyorsa kaçarsın. bunları bilmeden nasıl muhalif oldunuz nasıl bir kendine güvendir bu kafanızda kask bile yok, hellfire ateşi altında gökyüzünü seyrediyorsunuz.

diğeri de marifet yapıyorlarmış gibi kameraya çekmiş bunları. fail 2013 virali çekiyordu herhalde, mına koduumun salakları.
  • bu teröristler ile kimyasal saldırıda hayatlarını kaybedenleri bir tutanları da gördük ya, din insanların afyonudur sözüne bir kez daha inandım.

bak arkadasım öldürülen kişilerin orada bulunmalarının sebebi oldurmekti, hani videolarda izlediğimiz baskalarının kafasını kesen, kadınlara ve kız cocuklarına tecavüz eden bunu yaparken de sanki cihat ediyormuscasina allahu ekber diye bağıranlar var ya iste bunlar bu videoda gördüğümüz teröristler.

sen pasifist bir protesto yaparsan ve bunun sonucunda gözün çıkartılır, şiddete maruz kalır veya döve döve öldürülürsen bu uzucudur medeni insanların tepki göstermesini gerektirir, ama sen kalkıp da helikopteri düşürmeye çalışırsan o helikopter de gelir seni bombalar bunda yanlış bir sey yoktur.
  • bir tür kaşıntı sonrası gelen sondur.

bu adamların ölümüne insanlık namına üzülenler, aynı adamların 1 dakika öncesinde birilerini öldürmeye çalıştığı ayrıntısını unutuyor galiba. piknik mi yapıyorlardı da roket atıldı tepelerine abicim? böyle bir manzara olsaydı tamam, lanet de ederdim ama bildiğin nefisleri roket çekmiş bunların.

kaşınmayacaksın.
hesabın var mı? giriş yap