şükela:  tümü | bugün soru sor
 • helicobacter pylori denen şerefsizin midemi esir alıp bünyemi ani kilo kaybına uğratması sonucu doktor reçetesiyle başladığım müteakip 3 gün içerisinde tam anlamıyla bünyemin mınakoyan ilaç seti. söylendiği gibi kanser, aids, hepatit, sıtma falan hariç her türlü yan etkisi var. yemekten sonra zıkkımlandığım keyif sigaram bi kenara içtiğim sudan bile nefret ettirmiştir ağızda bıraktığı o iğrenç tadla. yediğim yemekten zaten bi bok anlayamaz oldum. ulan ecza deposu gibi poşetle dolanıp aynı anda gökkuşağı gibi 8-9 renkte hap içen nineme döndüm. gelgelelim bi hafta sonra yaptıracağım nefes testinde bakteri pozitif çıkarsa doktorumun ağzını kırmaya yeminliyim.

  büdüt: biricik doktoruma ve tıp camiasına özürlerimi arz eder, saygılarımı sunarım.
  (bkz: tıp çok ilerledi)
 • 4. gunde zombiye cevirmektedir. ayrica hayatimda gordugum tek dozu en yuksek, en buyuk ilac. ilac degil fil.

  (bkz: worcestershire sauce)
 • tedavi ederken bünyenizin ağzına eden ilaç. iki gündür bende mide bulantısı, karın ağrısı, baş dönmesi, ağızda tüm gün geçmeyen iğrenç metalik tat, halsizlik gibi çoğu yan etkiyi göstermeye başlamıştır. tedavi sürecinde bol su içmek gerekiyormuş. zira günde 3000 mg antibiyotiğe böbrekler bağımsızlığını ilan eder diye düşünüyorum.
 • üzerinde güneş resmi olan kısımdaki ilaçların sabah içildiği, aydede ve yıldızların olduğu kısımdakilerin ise gece içildiği; görenlerin "ne güzel ilaç bu, insanın içesi gelir" dediği, içenlereyse boğaza yapışan amoksisilinle mücadele edip günde 3 gram antibiyotiğin böbrekleri ne hale sokacağının endişesini yaşatan ilaç paketi.
 • "üçlü çözüm, güçlü çözüm" sloganlı bir afişi olan ilaç.
  (bkz: fako)
  (bkz: abdurrahman helipak)
 • eczacıların kutunun üzerine "aç karna" yazmalarına rağmen doktorun 1 ve 3 nolu ilaçları tok karna almam gerektiğini söylediği ilaç paketi. öyle böyle bir paket değil. gördüğünüzde şaşkınlık geçirebilirsiniz. ecza dolabı gibi.

  not: hangisinin bilmiyorum ama ilaçlardan en az bir tanesinin ishal yapma gibi bir yan etkisi var.
 • 1 haftalık kutusunu bitirip, üstüne de 4 hafta başka bir ilacı gümleyince midemi bulabildiler. nefes testinin 2500 çıkmasıyla bakterimde mide arayan doktorum bu ilacı dayadı doğal olarak. sonuç süper. geçti. şimdilik o pis bakteriden kurtardı beni. şimdilik diyorum bak..
 • "helipak kaşlar kara helipak gözler ela hey" diye satın aldığım ilaç.

  yan etkisi; midesinde helico olan insanların ağız kokularını duyuyorsunuz.
 • ulan gayta testi yaptık, bir bok çıkmadı. bir bok çıkmadıdan kasıt bakteri falan. ama doktorum sende vardır o bakteri dedi. kanserden de şüphelenmiyorum diye ekledi, verdi ilacı. kullanıyoruz bakalım 2-3 gün oldu. yalnız 3. hap öküz gibi. yutması çok zor.