şükela:  tümü | bugün
 • baya güzel bir oyun olacağı izlenimini veren ninja theory oyunu. oyun, pc ve ps platformlarına çıkacak. oyunda ölmüş sevgilisinin ruhu için savaşmak adına viking cehennemine giden viking bir ablanın başından geçenleri oynayacağız. oyunun yapımında nörologlar ve ruh hastalığı yaşayan kişilerden de faydalanılmış. aaa kalitesinde bir oyun olacağa benziyor.
 • bir sıkıntı olmazsa türkçe altyazı desteğiyle çıkacak oyundur. şu an 49tl satış fiyatı bulunmakta, sonrasında fiyat artar benden söylemesi.
 • hayatımda ilk kez bir oyuna ön sipariş verdim,o da bu oyun. konsepti bana çok ilgi çekici geldi. 6-8 saat arası ana hikayesi sürecekmiş.türkçe altyazı desteği resmi olarak duyuruldu.8 ağustos'u merakla bekliyoruz.
 • konu olarak god of war, oynanış olarak devil may cry tarzı bir oyundur.

  devil may cry, heavenly sword ve enslaved: odyssey to the west oyunlarının yapımcılarının yeni oyunu. konu olaraksa iskandinav ve kelt mitolojisini konu alıyor. vikingler, iskoçya ve irlanda'yı istila etmişlerdir. ana karakter senua, picts isimli bir grubun üyesidir ve oyunda düşman olarak bulunan vikinglere karşı savaşmaktadır. senua'nın bu savaşı daha ileri gider ve iskandinav mitolojisinde hel olarak bilinen yere kadar ulaşır.

  ön sipariş için steam fiyatı 49 tl, ps store fiyatı ise 89 tl dir. çıkış zamanı yaklaşınca bu fiyatlar artabilir. her ne kadar no man's sky ön sipariş konusunda bütün oyunculara güzel bir ders vermiş olsa da, böyle bir oyun için bu fiyat oldukça iyi gibi görünmektedir.
 • uygun fiyatı ve türkçe desteğiyle alınmayı hakediyor. grafikleri, sanat yönetimi güzel gözüküyor ama combat sistemi zayıf sanki. biraz deneysel bir oyun izlenimi yarattı bende. bence beklentiyi çok yüksek tutmamak lazım ama oyunlara para veriyorsanız bu yapımlara destek çıkmak lazım. bunu hakediyorlar. günümüzde pc oyunları bile 250 liradan çıkış yapıyor. bu sadece 49 tl ve direkt türkçe

  aynı adamlar devil may cry'ı da yapmış ama bu daha farklı bir tür. dark souls'a benzettim biraz.