şükela:  tümü | bugün
 • türkiye'de ilk defa düzenlenmiş burger festivali...

  nasıl festivalse artık...

  mekan karaköy ve oradaki çeşitli mekanlar; muhit, heisenberg, gran karaköy, odun, bej, ragione, gakki, wom, burgerlab, ops, tükkan, colonie ve the bosnjak

  ben bosnjak ve tükkan'da burger yedim. mekanların normal burgerleri. yanında verilen soslar hellmann's marka... yani her zamanki hamburgerler sadece patatese döktüğün ketçap, mayonez, hardal, barbekü sos ve acı sos'un markası farklı...

  hani patates festivali yapsan da olurdu...

  bir festival havası yok, festival olduğuna dair bir belirti yok. iki stand, bir photo booth, mini etekli, sarışın, hoş bir kız, fotoğrafçı, bir görevli bir de anket afişi... üstüne sticker yapıştırıyorsun...

  hatta anket afişi avrupadan devşirme olduğundan üzerindeki espriyi bile anlamamışlar**... hatta oradakiler de bilmiyordu ben söyleyince öğrendiler.*

  sanırım hellmann's türkiye pazarına girmek için böyle bir girişimde bulundu. umarım ünümüzdeki sene bir prag burger fest olur**.

  -evet bbq pit boys idolüm. hayır 100 kg falan değilim.
 • şimdi biletix'te gördüm biletlerini, zorlu'da olacakmış. sadece cumartesi olarak seçtiğimde 56,5 tl diyor da bu nedir tam olarak bilen var mı? hani bu paraya tüm gün sınırsız hamburger mi yiyorsun? bir de patates var galiba (içecekten geçirmece mi?) nedir var mı bir bilen? sınırsız hamburger olayıysa deneyimlenebilir de nasıl olur acaba? sıra falan mı oluyor bahar şenliği gibi?
 • festival programı bile olmadığına göre bahar şenliği havasında, 2-3 stand kurularak gerçekleştirilecek etkinliktir. soğuk içecek dedikleri de bira falan değil, gazı kaçmış makine kolası ve ice tea olacaktır muhtemelen.

  bilet fiyatı olan 56,5 liranızla virginia angus'dan 2 öğün burger yersiniz. bir öğlen, bir akşam. tüm gününüz festival havasında geçer.
 • kahvaltı festivalinden sonra ülkemizdeki iğrenç burjuvaziyi görmemize sebep olacak festival. ülkenin doğusunda iç savaş kapıda, işsizlik yükselişte, ekonomik kriz çoktan geldi bile. bizim neyimize burger fest?
 • sanırım akşamına kapanışı party havasında ayhan sicimoğlu yapıcaktır o sebeple o ücret ödeniyor. sanırım ikram hamburger yok parasıyla alıyosunuz mekanlarda zorluda bir ikram olucak mı bilemiyorum.
 • geçen sene gidip patlayana kadar burger yediğim bu sene kpmbine bilet aldığım 30 eylül 1 ekim tarihlerinde zorluda gerçekleşecek festival... bu sene 10 burgeri zorlayacağım!
 • berbat bir tanıtım yapan festival. kendisine henüz katılmadım ama daha düzgün bir tanıtım aktivitesi düşünülseymiş keşke.

  link
 • bu sene geçen senenin üzerine çıkmışlar. 19 farklı marka vardı... imzayı (bkz: virginia angus) atmış.. 75 tlye sınırsız burger ye, cola iç, konser dinle... adamlar daha ne yapsın:)
 • bu sene yapılacak olan için bilet aradığım etkinlik
 • 16 haziran pazar gününe bilet aradığım etkinlik. birtakım yeşillendirmeler bekliyorum canlarım.