şükela:  tümü | bugün
 • paralı ya da gönüllü çalışan aktroll.
 • ön edit : sevgili sözlük yazarları, tarafsızlığın ve doğrunun peşinde giden insanların kimse tarafından sevilmemesini nick altımdaki bitmek bilmeyen, sağ ve sol ideolojilerden gelen, asılsız ithamlardan anlayabilirsiniz. biri hiç duymadığım birisinin yedek hesabı diyor, birisi beni kadın zannedip feminazi diyor, birisi aktroll diyor. birisi de benim ona yazdığım son derece mantıklı argümanı beni linçlemek için kullanıyor. henüz terörist diyen çıkmadı çok şükür ama siyasal islamcıların vatansevermiş gibi gezdiği şu günlerde yakındır. askere 18 yaşım bitmeden gidip 15 ay yapmış olmam bu asalakların fikrini değiştirmeyecektir. hem sağcılar sevmiyor beni, hem de solcular... bu kişilerin benim hakkımda girdi girmesinin tek sebebi ise karşılarına çıkıp ne kadar da cahil ve omurgasız olduklarını onların yüzlerine söyleyen bir insan olmam. entry'nin bundan sonraki kısmı bir üstteki seovi için yazılmıştır.

  (bkz: oha) nerede , nasıl bir cevap verdiysem aktroll olmuşum... zanneder isem bir yanlış anlaşılma. çünkü ben doğduğum günden bu yana yılmaz bir atatürkçüyüm. siyasal islamcı omurgasızlığını arasanız da bulamazsınız...

  çaylaklığımda bile 600 üzeri entry sahibiydim. hayır entryleri de kontrol ediyorum bir tek rte'nin yüzüne küfretmediğim kalmış neredeyse ama aktroll olduğum düşünülmüş.

  acaba aktroller kendi üzerilerindeki kötü imajı kullanarak kendilerini ifşa edenleri de mi aktroll olarak mimliyor ? belki böylece onlara karşı olanlarında seslerini kesmelerini sağlıyorlardır. bilemiyorum sözlük , bilemiyorum.

  edit : tahmin ettiğim gibi bir şahıs tarafından mimlenmeye çalışılmışım. aktroll atıfında bulunan kişi kendisi için yazdığım entry'nin aynısını sadece nick'leri değiştirerek bana yazmış. alınmış olacak ki böyle bir şey yapmış. kendisini aktroll zannettiğim için kendisinden özür diliyorum. meğer ki dümdüz çomarmış , bu işi çıkar amaçlı yapmıyormuş.
 • aktroll mekhanik karpov’un diğer hesabıdır. atatürkçü, chp’li gibi görünüp muhalifleri provoke edecek entryler yazar. bazı muhaliflerin gidip başlıklarına aktroll yazarlar. değişik işler.
 • duyarkas tipleri gocunduran, safsata dışında argüman yürütemeyen, "kadın da olsa suçlu suçludur" diyemeyen amsalak meriçlerin korkulu rüyası, kimseden de korkusu olmayan bir insan.

  madımak katliamı ile amerika'daki zencinin ne alakası var ? madımak katliamı dalga geçilebilecek bir konu değil, kara mizah malzemesi olamaz.

  bunu dediğim için suçlu oluyorsam olurum kardeşim. cezam neyse de çekerim... siktir git başka yerde ağla.

  edit : bu entry'yi girdiğim arkadaş topukları yağlamış. iki dakika dik durun be.
 • doğruyu söyleyen bir insanı savunduğum için bana göt kılı diyen arkadaş cüneyt özdemir'i savunuyor. hani new york'ta fıldır fıldır gezip, gehen gehen gülen cüneyt özdemir'i.

  ırak savaşında amerikanın katlettiği sivillerin acı çığlıkları daha dinmemişken, amerikanın sağladığı destek ile bugünlere yükselebilmiş bir yavşağa, yavşak diyebilmiş bir insanı savunduğum için bana bunu diyor arkadaş. eğer ünsal ünlü, cüneyt özdemir'e yavşak dediği için alındıysan benden de alın çünkü ben de ona yavşak diyorum ve bundan da hiç pişman olmayacağımı biliyorum.

  bazen insanları anlamanın en iyi yolu kimin ile yan yana durduklarına bakmak zannedersem.

  edit : yıl 2021. bu da kaçtı. omurga sahibi siyasal islamcı arayışı hala sürüyor.
 • (#109893266) bu kişiyle mesajlaşanlar dikkatli olsunlar çünkü sizle olan özel mesajınızı gidip başka yerlerde prim kasmak için paylaşabilir. edep ve hayadan yoksundur.
 • bana attığı ilk entry'de küfrettiği için kendisini nazik bir cevap eşliğinde engelledim. buna içerlemiş ve ve nickimin altına "tek olayı küfür olan gereksiz biri" demiş.

  vay ş...
 • bana benim gibi milliyetçi bir insana mesnetsiz bir biçimde ' terör örgütünü desteklemeyi ifade özgürlüğü olarak tanımlayan yazar' diye iftira bir entry girmiş kişi.
  muhtemelen efe aydal denilen küçük ibo çakması kişinin müridi olması yüksek.
  hocası ne kendisi ne olsun.
  futbol afyon vs saçmalığına girmiş ki kendisine gülünsün diye entry giriyor olmalı.
 • kendini milliyetçi zanneden ama basbayağı ümmetçi olan ülkücü kişilik bozukluğuna sahip ibda-c'ci terör örgütü sempatizanlarını kudurtur.

  boş zamanında hem sağcı hem solcu çomarları terbiye eder.

  mottosu "çomar, çomardır politik görüşüne aldırılmaz. hak ettiği yer çöplüktür gözyaşına bakılmaz" olan sade bir ekşi sözlük yazarı.
 • bir insan hem ergen hem cahil olabilir mi?
  bu arkadaş hem ergen hem cahil salih mirzabeyoğlu hakkında bilgi sahibi olmadan konuşan bir zavallı.
  ben almanya'da ülkü ocakları başkanlığı yaptım sayın devlet bahçeli vasıtasıyla on iki ülkücü kardeşimin avrupa'da yüksek lisans yapmasına maddi olarak vesile oldum.
  üniversitede saldırıya uğradım, bana bıçak ile saldıran kişiye tekme attığım için işten atıldım mahkeme kararı ile geri döndüm.
  ben bedel ödedim milliyetçiligimi ödediğim bedel ile kazandım ben.
  oku çocuk oku ki adam olasın...
  yoksa böyle kalırsın...
hesabın var mı? giriş yap