şükela:  tümü | bugün
  • paralı ya da gönüllü çalışan aktroll.
  • (bkz: oha) nerede , nasıl bir cevap verdiysem aktroll olmuşum... zanneder isem bir yanlış anlaşılma. çünkü ben doğduğum günden bu yana kaskatı bir atatürkçüyüm. siyasal islamcı omurgasızlığını arasanız da bulamazsınız...

çaylaklığımda bile 600 üzeri entry sahibiydim. hayır entryleri de kontrol ediyorum bir tek rte'nin yüzüne küfretmediğim kalmış neredeyse ama aktroll olduğum düşünülmüş.

acaba aktroller kendi üzerilerindeki kötü imajı kullanarak kendilerini ifşa edenleri de mi aktroll olarak mimliyor ? belki böylece onlara karşı olanlarında seslerini kesmelerini sağlıyorlardır. bilemiyorum sözlük , bilemiyorum.

edit : tahmin ettiğim gibi bir şahıs tarafından mimlenmeye çalışılmışım. aktroll atıfında bulunan kişi kendisi için yazdığım entry'nin aynısını sadece nick'leri değiştirerek bana yazmış. alınmış olacak ki böyle bir şey yapmış. kendisini aktroll zannettiğim için kendisinden özür diliyorum. meğer ki dümdüz çomarmış , bu işi çıkar amaçlı yapmıyormuş.
  • aktroll mekhanik karpov’un diğer hesabıdır. atatürkçü, chp’li gibi görünüp muhalifleri provoke edecek entryler yazar. bazı muhaliflerin gidip başlıklarına aktroll yazarlar. değişik işler.
  • insanlara hakaret edip ondan sonra nick altına pisleyen yazar.
    ayrıca özel konuşmaların açık olarak ifşa edilmesinin suç olduğunu bilmeyen troll.

hem hakaretten hem özel mesaj ifşasından savcılığa versen kapında yatacak tip. ama kim değerli vaktini ayıracak bunun için?

siyahilerin köleliği ve katliam arasında bağ kuramayan tarih, bilgi ve anlama yönünden çok fazla eksiği olan, iq seviyesinin çok düşük olduğuna inandığım yazarımsı.

ne olduğunu öğrendiğimiz iyi oldu. kendisi engelli listemdeki yerini aldı.

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • duyarkas tipleri gocunduran, safsata dışında argüman yürütemeyen, "kadın da olsa suçlu suçludur" diyemeyen amsalak meriçlerin korkulu rüyası, kimseden de korkusu olmayan bir insan.

madımak katliamı ile amerika'daki zencinin ne alakası var ? madımak katliamı dalga geçilebilecek bir konu değil, kara mizah malzemesi olamaz.

bunu dediğim için suçlu oluyorsam olurum kardeşim. cezam neyse de çekerim... siktir git başka yerde ağla.
  • çomar. aktroll falan değil. dümdüz çomar
  • doğruyu söyleyen bir insanı savunduğum için bana göt kılı diyen arkadaş cüneyt özdemir'i savunuyor. hani new york'ta fıldır fıldır gezip, gehen gehen gülen cüneyt özdemir'i.

ırak savaşında amerikanın katlettiği sivillerin acı çığlıkları daha dinmemişken, amerikanın sağladığı destek ile bugünlere yükselebilmiş bir yavşağa, yavşak diyebilmiş bir insanı savunduğum için bana bunu diyor arkadaş. eğer ünsal ünlü, cüneyt özdemir'e yavşak dediği için alındıysan benden de alın çünkü ben de ona yavşak diyorum ve bundan da hiç pişman olmayacağımı biliyorum.

bazen insanları anlamanın en iyi yolu kimin ile yan yana durduklarına bakmak zannedersem.
  • ırkçı, yobaz, çomar, komplo teoricisi. insanlara saldırarak kendini yücelttiğini sanan asalak, herkese cevap vererekte üste çıkmaya çalışıyor, hatanı kabullen ve sözlüğü terk et.

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)