şükela:  tümü | bugün
  • adrenalin ve aksiyona doyuran program!. evet, televizyon yarışmalarındaki aksiyon anlayışım bundan ibaret.
  • şef remzi durmadan küfrediyordu, önünü alamıyorduk efendim.
  • sanırım aykut kocaman kendisi.

(bkz: #35986864)
  • us versiyonunda her sezon daha da ilginc tipleri bulup cikariyorlar. sezon 12 ne halde olacak merak ediyorum simdiden.
  • cehennemin mutfağından çıkmıştır,şeytanın penası olmadan böylesine muazzam bir eser oluşturulabilmesi pek mümkün değildir zannımca.nickimin ilhamıdır ve "yuh bu nasıl alınmamış" diye dumur edendir.
  • şef gordon ramsay önderliğinde bağırmalı,küfürlü yemekli programdır.
    6. sezonu en sevdiğim sezondur. ödül de araxi diye bir restoranın baş şefliğiydi. o sezonun şampiyonu olan dave levey ise yarışmadan sonra uyuşturucudan dolayı hapse girmiştir.
  • doğusunda midtown , kuzeyinde upper west side , güneyinde chelsea mahalleleri bulunan ve batısında da hudson nehri ardında union city bulunduran manhattan'ın bir mahallesi. tarihiyle ilgili pek bir bilgim olmasa da şehrin restoranlarıyla en güzel mahallelerinden biri.

binalar manhattan ortalamasına göre daha kısa , biraz daha oksijen almaya musait bir yer gibi düşünülebilir en azından gökyüzü ile daha çok muhattap.

36. sokak , 9 ve 10. cadde arasında çok güzel bir crossfit box'ı bulunuyor. sahibi ve baş antrenörü olan anthony en iyi crossfit eğitmenlerinden biri ve çok samimi bir ortam oluşması için de elinden geleni yapıyor , aile gibiler.(crossfit hells kitchen)

turkish cuisine adlı bir türk restoranı var , 2 adet de kepab-esnaf lokantası var.

la silhouette ve esca diye de "güzel" iki restoran var.

benim için yürümesi en keyifli mahalleydi gidip 9. caddede bir tur atmanızı tavsiye edebilirm.
  • daredevil'dan duyum hayali bir semt olduğunu düşündüğüm ama burada gerçekliğini öğrendiğim yer
  • daredevil dizisinin geçtiği şehrin adı. gerçekten var mı böyle bir şehir? bilmiyorum. gotham gibi hayali bir kent de olabilir.
  • new yorkta bir semttir.öyle hayali bir yer de değildir.sanılanın aksine.

hesabın var mı? giriş yap