şükela:  tümü | bugün
 • bir türlü anlam veremediğim bir davranış biçimi.

  bu 28 şubat dediğiniz mevzu, ordudaki dinci kadrolara indirilmiş bir darbe değil miydi arkadaşlar? yıllarca "mağduruz da mağduruz" diye zırladınız ama 28 şubat'ı bahane edip.

  peki şimdi neden, meclisi bile bombalayabilecek ciğersizliğe sahip bu fetö köpeklerinin başta ordu olmak üzere bütün kurumları ele geçirmesinde neden şikayet ediyorsunuz?

  siz fetöyle falan mücadele edemezsiniz.
 • doğru tespittir. fetö denilen canavarı bu ülkedeki "din'ci" kesim yarattı. chp bugün fetöcüleri içeri atsa "kapalı ablalarımız içeri atılıyor müslümanlar zor durumda" diyecek adamlar bugün fethullah piçine düşmanız diye takılıyorlar.

  yalanınız batsın. sizin allah'ınız kitabınız riyakarlık.
 • siyasal islamcı çekilişleri işte. 28 şubat'ta kimin kılına bile zarar gelmedi? fethullah gülen. kim iktidardan düşürüldü fetö panzehiri erbakan. 28 şubat'ı bahane ederek kim devlete sızdı? fetö. 28 şubat'ın amacı neydi? bunlara yol açmak.
 • (bkz: cui bono) sorusunu sorabilecek kadar aklı olanlar gözünde boş yapan insanların eylemidir. 2.000 yıllık sorudur bu arada...

  bu iki olaydan dolayı kaç akp’li doğrudan zarar gördü? 28 şubat tutuklamalarını iktidarı boyunca kim sürdürdü? hangi hareketler yükseldi durmadan?

  akp bunlar sayesinde neler elde etti? “kürtaj yapıye” düzeyindeki milyonlarla mı ördünüz hareketi, yoksa mağduriyet tiyatroları ayağına gücünüze güç mü kattınız?

  28 şubat’tan kalma 350 küsur hükümlü var halen bu ülkede. e salsanıza amk... hani size yapılmıştı?