• böyle bir insan var mıdır varsa nasıl bir insandır nasıl bir kafası vardır çok merak ediyorum.
  • annem ama az önce sordum ataturku daha cok seviyormus.kendisi emekli matematik öğretmeni.
  • ak root kullanıcısının son komutu update akp & upgrade akp
    (bkz: linux)
  • dostumun dusmani dusmanimdir mantigina ters davranmaktadir. ataturk'u sevmeyi birak, biraz saygisi olan insan "iki ayyas" benzetmesinden sonra erdogan'i sevmeye nasil devam edebilir? ataturk orman ciftligi? ataturk adini tasiyan kurumlarin isim degisikligi? ataturk anisini tasiyan heykel ve anitlarin kaldirilmasi? belki de bunlardan haberi olmayan insandir.
  • kendisi hermafrodittir, tanışmak isterim.
  • blue cheese ile balı karıştırıp yiyen insandır
  • çok gereksiz bir ergen başlığı.
  • muhtemelen kafası karışık insandır.
    kendine has bir bakış açısı, dünya görüşü geliştiremediği de söylenebilir zira bu iki insanın kişilik özellikleri ve liderlik vasıfları karşılaştırıldığında birbirine taban tabana zıt iki sonuç ortaya çıkmaktadır.
  • atatürkü sevdiğini sanıyordur.
    gerçekte, atatürk'ü sevmiyordur.
  • atatürk'ü gerçekten sevip saygı duyuyorsa erdoğan'ı sevemez en fazla seviyormuş gibi görünür. bu tipler de daha çok devletten ihale kapmaya karışanlardan çıkar. biri benim atama kürsüden çıkıp alenen 2 ayyaş diyecek sonra da kendisini sevmemizi bekleyecek. bsg allasen
hesabın var mı? giriş yap