şükela:  tümü | bugün soru sor
  • + ıı şey, tuzluğu uzatır mısın?

- neeeeeeeeee?? ne dedin sen?? hizmetçin mi var senin burada, kölen miyim ben senin hadsiz köpek? sen kendini ne zannediyorsun ya ha? erkeksin tabi, iğrençsin iğrenç hepiniz iğrençsiniz keşke yok olup gitseniz sefil oruspu çocukları. tuzluğu uzatırmıymışım. orası bana kalmış bi şey anlıyor musun seni kahpenin doğurduğu. neeeeeeee kahpe mi dedim ben. özür dilerim kendimden anneciğinin ne suçu var ki, o şerefsiz babanda asıl suç ama annen de öyle biriyle yani bir erkek müsveddesiyle evlenmeyi kendine yedirebildiği için o da ucundan da olsa haksız durumda. tuzlukmuş. kak siktir git kendin al tuzluğunu ecnebi dölü seni. neeeeeeeeeeey ne dedim ben. ecnebilerden özür diliyorum aralarında kadınlar da benim melaikalarım da olabilir neticede, erkeklerin sülalesini sikeyim onlar yok olsun gitsin.

tarzında atarlanmalardır. özellikle kadın erkek ilişkilerinin, konularının tartışıldığı başlıklarda bu tiplere sıkça rastlanır. evet.
  • yazık ya, birileri çocuğu fena hırpalamış da madem kezban, senin o kezbanla işin ne diye sorarlar adama. *
    (bkz: tencere dibin kara seninki benden kara)