şükela:  tümü | bugün
 • buralarda çok rastlıyorum bunlara bu aralar. hem hayatını birlikte geçireceği erkeğin ona sırılsıklam aşık olmasını isterler, hem de 1.90 boyunda yeşil gözlü kaslı olmasını vesaire. aslında buraya kadar hiçbir problem yok, ben de birlikte olacağım kişinin gözüme hitap etmesini isterim. problem, filmden milmden ordan burdan gördükleri 1.90 boyunda yeşil gözlü kaslılara onlarla yatma isteğini her yerde paylaşacak derecede hayran kalıp, gerçek hayatta da buna paralel olarak sevgili adaylarını mevzubahis erkek türünün türk versiyonu olmaya çalışan "1.80 boyunda kara kaşlı kara gözlü kaslı"lardan seçip, diğerlerini görmezden geliyor olmaları. ama aslında aşık olmayı bilen adamların "neredeyse" hepsi o görmezden geldikleri grupta, 1.80 boyunda kara kaşlı kara gözlü kaslı adamların "neredeyse" hepsi de seni s***p ilk yanlışında atacak, "alfa olmaya kasan" erkek. alfa olmaya kasan erkek "çok büyük ihtimalle" karşısındakini koşulsuz sevmez çünkü, sürekli hesaplı hareket eder. ilişki onlar için doğru oynanması gereken bir oyundur. ilgilisi yine skeptico'nun verdiği alfa olma taktiklerine bakabilir.

  aslında başlık farklı ama anlatılmak istenen kadın çok yakından tanıdığımız bir kadın:
  - lisede piçlerle çıkan
  - üniversite ve sonrası her önüne gelenle yatan
  - yaşlandığında kimsenin birlikte olmaya yanaşmadığı, evlenecek erkek bulmaya çalışan

  ve bunlara ek olarak aşk arayan. mesela lisede piçlerle çıkanın kas sevenle ne ilgisi var? şu ilgisi var, ikisi de bahsettiğim şekilci kadınlara erkeksi geliyor. lisede sigara içmeye başlayan bi geri zekalı, içmeyene göre daha erkek görülüyor. bu hanımlar da başlıyor lisede sigaraya zaten, tencere tava.

  bu arkadaşlar toplansın, çok önemli bir bilgi veriyorum: siz, eş seçiminde belirleyici unsur olarak kası insani kriterlerin önüne koyanlar, asla gerçek anlamda sevilmeyeceksiniz. hatunların efendi adam yerine piç tercihindeki hatun olduğunuz sürece kimse sizi sevmeyecek yani, kasmayın. memelerinizi falan sevecekler varsa. hem leş karakterinizin sevilecek bir yanı yok, hem de karşınızdakinde gerçek sevgi duygusu olmayacak zaten. önceden duygusuzca, dış görünüşe bakarak ilişkiler yaşamış kişiler, kendilerinin de haberdar olmadığı, içini boşalttıkları aşk kavramının gerçeğini boşuna aramasınlar.

  ben hayatımın bilmem kaç yılı boyunca durmadan gerçek aşkı (aşk diye bir şey yok, sevgi aslında o da, neyse) aramış adamım, bir kere bile aşık olacağım/evleneceğim kadın büyük göğüslü olsun, 90-60-90 olsun, ne bileyim yüzü gözü bilmem ne olsun demedim. bakın özellik bile sayamıyorum çünkü yurdum kızı ve erkeği kadar abaza olamadım hayatım boyunca. beğendiğime güzel deyip geçerim, bu bahsettiğim şekilci yamyamlar sandalet giyen erkekler başlığına üşüşmüşlerdi geçen gün mesela, "göz zevkimizi bozmayın" falan yazıyorlar. göz zevkini s*keyim senin afedersin.

  bu arada ilk paragrafta neredeyseleri vurguladım 1.80 boyunda siyah gözlü kas yapmaya çalışan erkekler üzerine alınmasın diye ama illa ki prim yapmaya gelecekler, dikkatli olalım.

  ilk paragrafta bahsettiğim ilk grup için de "neredeyse tüm aşk adamları buradadır" dedim, "bu gruptaki herkes aşk adamıdır" demedim. toplumun ve haliyle ekşinin %90'lık kesimi mantıksal çıkarım yapmayı bilmediğinden, okuduğunu anlamadığından, bu grubu yüceltmeye çalıştığımı düşündü bile çoktan. halbuki bu grup da leş. alın hadi amme hizmeti:

  ilk gruptaki kişi sayısı: 5000
  alfa olmaya çalışan ikinci gruptaki kişi sayısı: 5000
  ilk grupta sevmeyi bilen sayısı: 100
  ikinci grupta sevmeyi bilen erkek sayısı: 5

  böyle. yani ilk grubu övdüğüm falan yok.

  not: "ben aşk aramıyorum, tek aradığım kas, libido tavan, yaşam tarzım bu" diyenlere saygım sonsuz.

  not 2: bir insanın ilk etapta fiziğinden etkilenip, sonrasında kişiliğinden de etkilenen ve böylece birlikte olanlara saygım sonsuz.

  not 3: tek kriteri fizik/dış görünüş olan, bunlar iyiyse birlikte olmaya başlayıp kişilikten ancak ayrıldığında dem vuran ve aynı zamanda aşk arayan tutarsız şekilcilere saygım sonlu, bu entry de onlar için yazıldı zaten.

  "ciğer/murdar" ilişkisi kuracaklar için: sizin adınıza illa ki var ancak benim adıma ortada ciğer yok. bahsettiğim kişiler hiçbir zaman ulaşmaya çalışmadığım, iğrendiğim murdarlar benim için. bu entry'yi girmemin sebebi de onlardan tiksinmem zaten. birazcık rahatsız edebildiysem ne mutlu bana.