• biraz zor bir eylem. yarım dönem de olsa uzar gibime geliyor.
  • düzenli çalışan örnek öğrenci.
  • abimdir..
    hem okur hem çalışır,hemi de evli. o faaliyetlere değinmicem ama adam züpermen adeta. hem de inşaat mühendisliği okuyo yeni türküyenin eski üniversitesilerinden birinde. zor bölüm lan.
    ama benim de yapmak istediğimdir. sonuçta katrana bal katarsaniz seker olmaz. babamda bana her ay maaş baglamaz. sonuç olarak bekle hayat,direnecegim..
  • takdir edilesi öğrencidir. ben işe girince transkript kamyon çarpmışa dönüyor.
  • benimdir bu hemde bir yandan hafta sonlarımı arkadaşlarımla geçirerek yaptığım eylem, şuana kadar uzamadı son yarım dönem hadi aslanım
  • yapmaya calistigim eylem.ama su bir gercek ki insan para almaya basladiktan sonra motive olup ders çalişacak gucu bulamiyor.galiba parayi bize ogretilen sekilde amac edindigimiz icin, ulan bok mu var okumaya diyorsun.oysa yine paranin artmasi icin ugrastigini gorunce bir dongunun icine girdigini farkediyorsun.

tavsiyem: tipciysan okul biter bitmez git tusuna gir kazan yoksa atandiktan sonra duzgun paraya alisirsan bi bakmissin oldugun yerde sayikliyorsun.

unide olup part time islerin tadida ayni sekilde. o yuzden adam gibi okuyup en iyi atisinizi yapin yada suan lisede okuyan kardesim git kpss ye calis emin ol o girdigin osys sinavlarindan kolay ama unutma kazandiktan sonra okumak cok zorlasiyor.

irade meselesi, neyse artik bu donem.yapamadim. kurum sinavi daha onemli geldi benim acimdan.(bkz: make your choice) hesabi.
  • şimdi şöyle bi olay ne kadar düzenli çalışma da dense eğer 4 yıllık bi bölümse bünyen kaldıramaz arkadaş bunu basit ve net diyorum...
  • güzel sanatlar fakültesinde gerçekleştirebilen varsa peygamberdir.
  • gerçekleştirebileceğime inandığım eylem. (gerçekleştirdi tabii ki)
hesabın var mı? giriş yap