şükela:  tümü | bugün soru sor
 • can kırtasiye'nin* online alışveriş sitesidir.

  stokta bulunmayan ürünleri hakkındaki e-postama kısa sürede (8 dk.) yanıt vermeleri ve daha sonra kırtasiye bölüm müdürü özlem hanım'ın, telefonla bizzat arayıp ertesi gün stok durumunu güncelleyeceklerini ve beni bilgilendireceklerini söylemesi çok iyiydi.

  çok hızlı olduklarını söylediğimde ise "adı üstünde: hemen" dedi.*

  samimiyetleri için teşekkür ederim...
 • beyaz lamy joy ararken tanıştığım online kırtasiye :)
  kafamda 1-2 soru vardı aradım. çok tatlı bir ses bütün sorularıma sıkılmadan büyük bir mutlulukla tek tek cevap verdi.süper yardımcı oldular. özlem hanım a burdan çok çok teşekkür ediyorum :)
 • siparişi 1 gün içinde kargolayan eliçabuk internet sitesi.
  kargo poşetine 1 tane beyaz kurşun kalem (üzerinde hemen.com.tr yazan), bir de küçük lokum hediyesi koyan firma, müşterinin kalbini kazanmanın çok da zor olmadığını gösteriyor :)
 • biraz öveyim kendilerini.

  koca bir hevesle sipariş ettiğim diamine marka 2 adet mürekkep, siparişimden 1 buçuk gün sonra elimdeydi. paketten çıkan mürekkeplerin yanında, üzerinde sitenin adresinin yazılı olduğu bir kurşun kalem, şirin bir karton kutu içinde biraz lokum ve ufak bir zarf içinde bir de not vardı:

  "sevgili xxx, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, ürünlerimizi iyi günlerde kullanmanızı dileriz... hemen.com.tr ailesi..."

  üstelik not el yazısıyla yazılmış! pek hoştu...

  bugün de sheaffer skrip'in kırmızı ve yeşilini almak üzere siteyi ziyaret ettim fakat ne yazık ki yalnızca mavi-siyah vardı ellerinde. "kısmet değilmiş" dedikten sonra işte bunları yazıyorum... yazdım.
 • iyi ki varlar. hala işine saygı ve sevgi duyan zarif insanların olduğunu bilmek ne güzel. alışverişimden ettikleri kardan daha fazlasını lokum, el yazısı not , kalem vs'ye harcamışlar. canlarım benim
 • hem hızı, hem müşterisine yaklaşımı ile takdiri hak eden firma.

  ayrıca ürünlerin paketlenmesi ve el yazısı ile not ile süslenmesi gerçekten insanın hoşuna gidiyor.
 • yazmayı çizmeyi seviyorsanız piyasada bulunmayan çok özel defterleri çok uygun fiyata alabilirsiniz.

  ben öyle yaptım, aldığım defteri masanın üzerine koydum, patronum aaa çok güzelmiş lan bu dedi el koydu.

  paketle beraber lokum göndermişler (!!!), iş arkadaşlarım ne güzel lokum lan dedi hepsini yedi.

  şimdi bir daha sipariş vereceğim.

  sonuç, on numara alışveriş sitesidir, sadece aldıklarınızı saklamayı iyi becerin ofis ortamında.
 • iki alışverişimde de beni üzmeyen site. ayrıca herhangi bir sorunuz olduğunda web sitesinin sağ altındaki iletişim kutucuğunu kullanabilirsiniz. eğer operatör çevrimiçi ise 5-10 saniye içinde geri dönüş yapıyor. muazzam.
 • can kırtasiye'nin sanal mağazası.
  bir kalem meraklısı için dipsiz kuyu, tamam biraz abartmış olabilirim yine de iyi bir dolmakalem ve mürekkep yelpazeleri var.
  sitede yeralmayan şeyler için elektronik posta attığınızda hızlıca geri dönmeleri, daha da önemlisi çözüm üretmeleri çok hoşuma gitti. öyle ki sepetimin ulaştığı rakam nedeniyle kendimi frenlemek zorunda kaldım.
  çeşitli kategorilerde sipariş ettiğim farklı ürün gruplarını nispeten sağlam bir kutuda, hediye olarak bir kurşun kalem, kağıt cetvel ve çizgisiz sipiralli not defteri iliştirerek 1 gün içinde teslim ettiler. el yazısıyla teşekkür ettikleri bir zarf ve bir kaç deneme kağıdıda ilişikteydi.
  hizmet kaliteleri nedeniyle adamın cebindeki bütün parayı kolayca almaları mümkün.
  umarım bu kaliteyi devam ettirirler.
 • malesef yeni keşfettiğim site. kısıtlı zamanda şöyle bir göz atabildim sadece, gözüm döndü.
  bir de hakkında yazılan güzel şeyleri okuyunca, en kısa zamanda kontrolü kaybetmeden alışveriş yapmayı planlıyorum kendilerinden.