şükela:  tümü | bugün soru sor
 • isveç'in market zincirlerinden biridir. genellikle ülkenin orta ve güney kısımlarında yaygındır. kimileri tarafından hemköp diye talaffuz edilse de doğru telaffuzu hemşöp'tür.
  bir diğeri için (bkz: ica)
 • içinde leblebi şekeri, halley, susamlı çubuk kraker olmasının yanında pişmiş yemek reyonunda hizmet veren bosfor catering firması şöyle turkish treat'ler sunar müşterilere. hiç de fena değil tadı, hem de şehrin göbeğinde, ne kista'ya gitmeye gerek var ne rinkeby'ye. tek sorun sarmanın tanesinin 2.5 lira olması!
 • bizim mahalledeki şubelerinin açılışında heryere ve bölüme uzun kırmızı yumuşak halılar sererek biz müşterilerini cannes film festivaline katılan oyuncu veya uçağa binen devlet başkanı gibi hissettiren markettir.
 • tezgahta gördüğünüz kampanyalı ürün, kasaya geldiğinde normal fiyatından işlem görüyor. ucuza geliyor diye stok yapmaya çalıştığınız şeyler elinizde patlıyor.
  özetle hemköp pişmanlıktır.
 • müşterilerine ''ne vereyim abime'' dusuncesiyle barbekü için piton yılanı, ayı pirzola, kunduz pirzola, timsah, kanguru, at eti ve yanına at pirzola ve bifteği , geyik eti veren isveç marketi. gelecek sefer larva ve cekirge satmayi dusunuyorlar.
  reklam brosuru icin:
  http://i.imgur.com/sysmvfi.jpg

  edit: yerini soran arkadaslar icin: hemköp'un tum marketleri degil sadece stockholm'un guneyi alvsjö'deki hemköpte bulunuyor. ayrica gittiginizde etlerin oldugu reyonda bulamazsaniz bitti sanmayin. kunduz, timsah, piton ve kanguru etleri ara koridordaki yan dondurucu icinde. ayrica tavsiyem hemköpte minicik kanguru etine dunya kadar para vereceginize yarim kilo olani normal fiata gidip lidh-l' den alabilirsiniz. bu arada en iyi geyik etleri ve deve eti liljeholmen ıca’da.
 • ica ve coop ile birlikte isveç’in migros ya da carrefour ayarındaki market zincirlerinden biri. bir tık ucuzu city gross, onun da ucuzu lidl’dır avrupa’nın geri kalanında olduğu gibi.