şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir ekşi sözlük yazarı. hoşgelmiş.
  • değişik bir kafa. bazen radarıma giriyor böyle kafalar pek bir keyifleniyorum. kendisi -de'leri kullanamayanları ölümüne gömmüştür. "hayatımda her şey düzensizdir, ama -de'lerim -da'larım sağlamdır. zaten bunu yapamıyorsa bir insan at çöpe gitsin" aha entry (#37314185)

illa ki böyle -de ekini kullanamayan insanlarla karşılaşıyoruz sosyal medyada. artık bunlar hayatımızın bir parçası oldu. herkesin bu ekleri kullanamayan en az bir akrabası vardır. kullanamıyorum diyen insan başımın tacıdır. çünkü iddiası yoktur. ama iddian varsa bir zahmet doğru kullan. ahh ahh sen nelere kadirsin eyy dunning kruger sendromu.

serzeniş: (#46980955)
    hata: (#50234425) kendisi entry'i düzeltmiş. düzeltilmeden önceki hali jpg

allah böyle kafaları başımızdan eksik etmesin*
  • khaleesi'ye benzediğini iddia eden yazar.

edit: sanırım kendisi gerçekten de benziyor ona.

edit 2: benziyor hatta daha güzel olduğu bile söylenebilir.
  • fahri aile hekimim.
  • sizden çok daha bilgili (ve hatta yeri geldiğinde uzman) olduğu bir konuda, deli saçması fikirlerinizi sıkılmadan, yadırgamadan, yargılamadan, sizi ezikleyip kırmadan dinleyen iyi kalpli insan.
  • ucmus, ucurulmus. sebebi neydi ki. lanet olasi federaller
  • uçurulmadı. hey!burdayım aşağıda.

tüm sosyal medya hesaplarını kapamış, telefonuna ve internete bir kaç ay dokunmama kararı almıştır sadece.
    olur da dönerse, döndüğünde bıraktığı gibi bulmamak dileğiyle...

elveda ay, elveda feza.
  • (bkz: #60595752)(bkz: #60595198)

suralarda kendi kendine sacmalamis.

bir oturusta kilo kilo etler yemeyi yuksek proteinli diyet zannediyor sanirim bu arkadas, bilgisi o kadar az ki insan uzuluyor kizacagina. bir oturusta kilolarca et yemegi hangi doktor saglikli addedmis komik. yazdiginiz 2 satira takip, durduk yere insana hakaretler edip sonra sozluk celebritylerine sikayet ediyor sizi aman dikkat. isine bak dedim ama benle ugrasmaya kararli, ilginc. ben ismini cismini unutmusum usenmemis paragraflarca saymis dokmus.

ha bir de veterinerlik ogrencisi bu arkadas ama sozlukte kendini doktor olarak tanitiyor ve herkese "kıt tıp bilgisiyle" demeyi cok seviyor. asdajasah bir de boyle bi ton laf etmis "sen et metabolizmasini ne bilirsin" falan diye entrysinde. endokrin profesoru tip rektorunde bile boyle herseyi ben biliyorum tribi yok ahah alkis.

bulasirsa sallamayin diyecegim, ama o dikkat cekmek icin elinden geleni yapacak. entrylerde hakaret edecek, yetinmeyecek kendi kendine nick altiniza yazacak falan, yazik la kimin cocuguysa. valla muhattap olmak istemiyorum ya git aynayla kavga et.
  • aklıma yusuf atılgan'ın şu satırlarını getiren yazar: "tutamak sorunu dedim. dünyada hepimiz sallantılı, korkuluksuz bir köprüde yürür gibiyiz. tutunacak bir şey olmadı mı insan yuvarlanır. tramvaylardaki tutamaklar gibi. uzanır tutunurlar. kimi zenginliğine tutunur; kimi müdürlüğüne; kimi işine, sanatına..."

ben de ona tutunuyorum. hastanede geçen iğrenç günlerimde güçlü olmam için çabalıyor, başında bi sürü dert varken doktorluk yapıyor bana, destek çıkıyoruz birbirimize. çok güzel bir kalbi var, görebiliyorum, hissedebiliyorum.

resmen iyilik meleği ya işte. ehehe
  • uzun uzun mesaj yazdıktan sonra göndere basıp "hemoghemlobin şahsının mesaj alması mümkün değil maalesef." uyarısı almak, ayağında çorapla ıslak banyo terliğine basmak gibi bir şey.

tarz sahibi stil bir hekim arkadaşımızdır kendisi.