• diğer çaylardan daha pahalı satıldığı doğrudur. ama organiktir gerçekten. bu bölge organik tarım havzası ilan edilmiştir ve suni gübre kullanılmaz. afiyetle içiniz.
  • on numara çay.
  • rize'deki en iyi mahsülün toplanarak üretildiği rize'nin dolayısıyla türkiye'nin en lezzetli çayı. çaykur tarafından organik hemşin çayı ismiyle satılmakta. diğer çaylara oranla fiyatı pahalıdır. hatta sanırım en pahalısı.
  • rengi açık olduğu için ilk demleyişte insana “hallahallahh niye böyle imamın abdest suyu gibi olmuş bu” diye düşündüren, tadı pek bir hafif olan çay. bir tiryakiyi tatmin etmez ama günde bir iki bardak içenler gönül rahatlığıyla alabilir.
  • nefis çay. iki yıldır evimden başka yerde çay içmeme sebebim.
  • içtikten sonra diğer çaylar musluk suyu tadı veriyor, trabzona gittiğimde bu çayı almadan dönmüyorum dönemiyorum.
  • türkiye'nin en lezzetli ve en kaliteli çayıdır. entrresan olarak belki de ülkedeki en pahalı çay olan bu çayı daha büyük marketlerde değil de bim'de bulabilirsiniz. ayrıca hatay'da merkez market'te ve niğde'de tomurcuk market'te de bulunabilir.
  • süper demi var
  • şu an çaykurun tartışmasız, açık ara, en iyi çayı .eskiden altınbaşta çok üst düzeydi .2015 ten beri ambalaj şekli değiştikten sonra eski kalite kalmadı,çok toz içeriyor.bu çayı ancak evde kendiniz demlerseniz içme şansınız var. dışarda hiç bir mekan kullanmaz oldukça pahalı 18tl civarı 500 gramı .42 nolu tirebolu -hem özel sektör hemde devletin olanı denedim-o da oldukça iyi fakat bu organic hemşin çayı dem ve lezzet olarak çok üst düzey bir çay.bu kaliteyi bozmasalar ...bu topraklarda kalite uzun süre barınamaz bir ucuzculuk, vasatlık eninde sonunda hakim olur.örnek lipton geldiğinde neydi şimdi ne oldu...
  • gerek tadı gerek kokusu ile çok başarılı bir çay.
hesabın var mı? giriş yap