şükela:  tümü | bugün
  • back to the future'da da vardi bu muabbet (gerci tam olarak hem$ire sayilmaz ama)
  • hastanın aşık olması kadar sık yaşanan bi durum da, doktorun birlikte çalıştığı hemşireye aşık olmasıdır. imho gününün yarısını hastanede geçiren bi doktorun, en sık gördüğü insana aşık olması kadar doğal bişi olamaz.
  • kiz arkadasi veya esi hemsire olan kisiler icin cildirtacak, cinnet gecirtecek, cinayet isletecek veya belki de boynuz sahibi yapacak* durumlardan biri.
  • zaturreye yakalanip camlik hastanesinde gunlerini gecirmeye ba$layan gotlek bir dostumun hastaliginin testis kanalina (bkz: bayilana kadar 31 cekmek) bula$masina sebebiyet veren durum.
  • sık rastlanılan bir aşık olmak durumudur.

nitekim hasta gönlü kendisine yardım eden, güleryüz gösteren bir insana karşı minnet duyguları ile doludur. ve minnetle aşk arasındaki mesafe o kadar uzak değildir.
  • siz onun gözlerine bakarsınız ama onun gözü, az sonra vicdansızca kaba etinize sokacağı iğnededir. ''güç bende artık'' der gibi hareketler yapar, elinde iğne ile. siz ''çok kibar bir hanıma benziyorsunuz, eliniz de hafiftir kih kih '' diye espiri yaparken, o '' uzanın lütfen'' der kendinden çok emin bir ses tonu ile. işte bu güçlü ve kendinden emin tavırlar, ona aşık olmanıza sebep olabilir. etkilemek için fazla seçeneğiniz yok . göz göze bile gelemiyorsunuz. sadece poponuza bakıyor. bundan dolayıdır ki, ne kol ne de omuz çalışmıyorum. bütün enerjimi popoya verdim. umarım işe yarar ; (bkz: gluteus maximus)
  • hemşirelerden gelen yoğun şikayetler üzerine araştırmalar yapan ingiliz bilim adamlarının bu ilgiyi beyaz dar eteğe bağlamaları üzerine hemşireleri kapsayacak yeni bir yönetmelik yayınlanmasına sebep olandır. bundan böyle hemşireler kendilerine bol gelen pijama tipli eşofmanlar ve altlarına da ön tarafı kapalı, üst kısmı delik delik olan iğrenç terlikler giydirilip gezdirilecek ve de nöbetlerde masalarına fındık fıstık bırakılarak kilo almaya özendirileceklermiş. yaa.
  • bir hemsireye asik olmak cok guzel birseydir, coookk.. o beyaz elbisenin icinde birer melek .gibidirler. ayri bir havalari vardir, herkese pas vermezler. ancak benim gibi pisa kulesini egdiren bakislara sahip erkekler elde edebilir. saka lan saka birak pizza kulesini, cay kasigini bile egemiyorum amk.