şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
570 entry daha
  • hemşire ekrem k, tekniker fatih iki adet erkek.

camille paglia : “a woman simply is, but a man must become. masculinity is risky and elusive. ıt is achieved by a revolt from woman, and it is confirmed only by other men.” (bkz: #132129673)

hemşire ekrem k tekniker fatih'in erkek olduğunu onaylamamış

--- spoiler ---

ekrem ile karşılaştık. cebimdeki kalemi aldı. gitti. gel dedim. beni dinlemedi. ben de iş inada bindiği için oksijen vanasını kapatıyorum, gel' dedim.o anda aklıma o geldi. kapattıktan sonra gel kendin aç dedim.
    --- spoiler ---

açıkca adam yerine koymamış. (malına sahip çıkabilecek erkekten saymamış)

precarius manhood : because of this precariousness, they argue that men feel especially threatened by challenges to their masculinity.

certain male-typed behaviors, such as physical aggression, may result from this anxiety. studies 1-3 document a robust belief in (a) the precarious nature of manhood relative to womanhood and (b) the idea that manhood is defined more by social proof than by biological markers. (bkz: #102452298)

burada ciddi bir mobbing var. 30 sayfa okudum dile getiren bir yazar (bkz: #132348503) gördüm.

şaka her zaman şaka değil bir güç gösterisidir, maruz kalanlarda yarattığı travmanın sonuçları olur. bakınız nümune-i örnek misal : bu başlık.

https://www.researchgate.net/…431711_joking_matters

tekniker fatih'in avukatı olsam bu ağır tahriki mahkemeye kabul ettirirdim.

ek okuma : türk erkeklerinin güçsüz olması/(bkz: #132129673)

hesabın var mı? giriş yap