• saçma sapan yayın yapan, küfür eden popüler kültür mantarlarına inat kerbal space programı oynayan; özellikle 12-18 arası gençlerin takip etmesi gereken yayıncı.

afferim kendisine
  • inceleme videoları bugünlerde yapılan birbirini tekrar incelemelerden daha farklı.
    incelemelerinde değindiği konular aynı olsa da daha farklı detaylar üzerinde duruyor ve bilgisayar donanımı hakkında bilgi sahibi olduğu anlaşılan yayıncı.
  • yayıncılığı güzel olabilir. kaliteli ve kültürlü bir insan olabilir. kendisine saygı duyuyorum fakat cs go 'dan anlamadığı aşikarken maç sunumlarında görev alması izleyenler için bir hayli sinir edici oluyor . herkesin iyi olduğu alan farklı ve kendisinin alanının kesinlikle espor sunuculuğu olduğunu düşünmüyorum.
  • geri dön şef, ordunun sana ihtiyacı var.
  • yayınlarını kerbal space program, crusader kings 2, total war warhammer ii oyunları ile geceden sabaha kadar eğlenceli devam ettiren hak ettiği seviyeye geleceğine inandığım, efendi, sempatik twitch yayıncısı aynı zamanda esl cs go türkiye maç anlatıcısı. seviyoruz. (bkz: enes tekir)

henezini twitch
  • çok sevdiğim, diksiyonu oldukça düzgün ve efendi sunucudur kendisi. esl türkiye sunuculuğundan ayrılmış sanırım, epey üzüldüm. umarım benzer platformlarda görürüz kendisini.
  • iyi has yayınlarına çok seviyorum fakat sevmediğim bir huyu var, özellikle kamera falan olmadığında yayin esnasında telefonla falan ilgileniyor herhalde tamamen kesiliyor sesi oyle hareket olmayan bir ekran izliyoruz. bir ara 5 10 dk gidip ses soluk yok bu arada kaybolmuştu ve hiçbir şey yaşanmamış gibi oyun oynamaya kaldığı yerden devam ediyordu. bazı yayıncılar boş koltuk izletir. enes bey oyunu birakip kuluckaya onu izlettiriyor. özellikle bu huyunu birakmasini odin den niyaz ederim.
  • esl türkiye'deki sunuculuk görevini bırakmış olan müthiş insan.
  • kaliteli yayın yapan kaliteli insan.

total war attila yayınları bağımlılık yapıyor. game of thrones tadında taht kavgaları olan ve zevkli geçen savaşları ile dizi serisi gibi izlenesi yayınları bulunmakta.

hafta için her gün 16:00'dan 20:00'a kadar total war atilla ve akşam 22:00'de kerbal space program yayını yapmakta.

(bkz: enes tekir)
  • yayıncının zeki, çevik ve ahlaklısıdır. total war, europa universalis, kerbal space program türündeki oyunlara önem verir. bu camiada nazik bir beyefendi olarak kalabildiği için takdire şayandır.
hesabın var mı? giriş yap