• sadece ismine bakınca bile liverpool yerine borussia dortmund'u tercih etmiş olması mantıksız gelmiyor. şimdi mkhitaryan blaszczykowski, grosskroeutz, ducksch, aubameyang, piszczek gibi bol sessiz harfli isimlere sahip arkadaşlarının yanında kendini garip hissetmez.
  • azerbaycan'ın tüm garantileri vermesine rağmen mağdur edebiyatı yapan futbolcu.
  • muhtemelen bundan sonraki futbol hayatını bundesliga'da geçirecek futbolcudur, tabi gelecek sezon için konuşuyorum. sözleşmesinde herhangi bir serbest kalma maddesi var mı bilmiyorum ama shakhtar kendisi için kapıları en kötü 25 milyon euro civarlarından açar ki bu paraları rahatlıkla eder. kendisiyle yoğun olarak ilgilenen alman kulüplerinin dışında chelsea'nin de ilgilendiği konuşuluyor ama ben chelsea'nin böyle bir transfer yapacağını pek düşünmüyorum. shakhtar'ın transferi için isteyeceği bedeller düşünüldüğünde kendisinin büyük ihtimalle bayern münih'e transfer olacağını düşünüyorum, bir ihtimal dortmund da olabilir. tabi bunları lucescu'nun bu transfere onay vermesi ihtimalinde konuşuyorum.
  • şanslı futbolcudur. luce ile çalıştıktan sonra şimdi de klopp ile çalışacak. götze'den gelen paradan 10,000,000 euro kar yapılmış oldu ona ödenen bonservisle, bence gayet mantıklı. kaldı ki götze'den farksız bir performans sergileyeceğine adım gibi de eminim. hala açık kanalda izleyebildiğimiz bundesliga'yı daha keyifli kılacak, izlemesi çok keyifli bir oyuncu.
  • "biliyorsunuz ermeni"

rte
  • sporun, futbolun halklar arasında köprü olduğu söylenirdi hep. umarım daha önce iki ülke milli takımlarının oynadığı maç ile başlayan ve yarım kalan süreç ilkay'lı ve nurli'li dortmund ile devam eder. halklar birbirini daha iyi tanısın ki nefretten ve kinden uzak iki toplum olarak bir olmaya devam edebilelim.

https://pbs.twimg.com/media/bo1dp11cmaee_ma.jpg
  • lucescu'nun en büyük kazığı, balsız arı misali gol kaçırma makinesi. 4-5 milyon €'ya kapatılmış olsa iyi transfer derdim ama geriye dönüp geçtiğimiz 2 sezonu ve havaya saçılan 28 milyon €'yu düşününce diyemiyorum. seni hiçbir zaman sevemedim sütoğlan.

acilen çok zarar ettirmeyecek bir fiyata ingiltere gibi bir yere itelenmeli.
  • bir iki dakika önce bayern münih'e bir çivi çakmış futbolcudur.

ayrıca çok afedersiniz ermeni.
  • bu sezon ligde ve şampiyonlar liginde çıktığı 18 maçta 0 gol ve 0 asistlik performansı ile takımına hiç katkı verememiştir.
  • almanya'nın vasat takımı olduğu iddia edilen takımın türkiye'nin en iyisi olduğu iddia eden takıma 4'er tane sallamasına katkıda bulunmuş futbolcu.

o değil de bizim futbol anlayışımız buraya kadar. adam gelir dortmund'u vasat takım sayar.
hesabın var mı? giriş yap