• son dönem filmlerinden tristan and isolde ve stardust'ta boy göstermiş, fakat şimdiye kadarki en mühim rolünü the tudors'ta, 8. henry'nin kankası, suffolk dükü pompacı charles brandon olarak oynamış 1983 doğumlu aktör. yakışıklı bir arkadaşımızdır, the tudors'ı izleyen genç kızlar arasında "ay o dizide kralı değil de, onun arkadaşını oynayan çocuğu beğeniyorum ben en çoooook" tarzı yorumlara neden olmaktadır.

  yıllardan sonra gelen edit: ulan yarın sabah şu herifin görünümünde uyansam anında istifa eder hayatın tadını çıkarırım. o tiple aç kalmayacağım kesin, kıvanç tatlıtuğ'a abi çektiririm lan! birkaç milimetreyle fark eden kaş göz burun oranlarınının, bir göz renginin bu kadar kritik farklar yaratması ne tuhaf...

  bi üç yıl daha sonra gelen edit: herif man of steel oldu ya la. vay anasını bi de ilk 10 entry'mden birini de bu adama girdiğimi hatırladım ki, pii.. yürü be henry başkan :)

  16 temmuz 2013'ten sonra bir edit daha: oha adam geralt of rivia oldu. ben sana daha ne diyim güzel abim, kralsın!
 • bakışlarına aşık olunabilecek erkeklerden biri, birisi, birincisi..
  delice fetişleşiyor gözümde git gide.. çene çukuruna gömülmek istiyorum bu adamın (böyle bi şiir var, kaynağını oradan alıyor bu, bazı erkeklerin suprasternal notch'a gömülmek istemesi kadar normal yani..)
  öyle böyle diil..
  (bkz: hastasıyım)
 • inanilmaz guzel ve cakal gulumseyen ideal erkek profili. her eve lazim.
  yalniz pek rol kesemez, jon kadrosundan takilri alemde. izlemelik diil evde beslemelik yani
 • woody allen'ın whatever works adlı son filminden sonra tarsem singh'in war of the gods adlı eserinde rol alacak olan ingiliz oyuncu, son zamanlarda pek bir yükseliştedir.
 • erkek türünün yeryüzündeki en güzel örneklerinden biridir.
  twilight filminde edward cullen rolü için, kitabın yazarı* tarafından uygun bulunmuş lakin yaşının çok büyük olduğu düşünülerek vazgeçilmiş. daha sonra carlisle cullen rolü teklif edilmiş ama bu sefer de the tudors yüzünden teklifi geri çevirmiştir.
  nitekim kendisi filmde edward rolünü oynasaydı herhalde değil on kere yüz kere izlerdim. napalım işte kader kısmet, önümüzdeki filmlere bakıcaz artık...
 • tanrının boş vaktinde tüm hünerlerini üzerinde gösterdiğini düşündüğüm başyapıt. insan demeye dilim varmıyor.
  (bkz: tanrının bitirme tezi)
 • sarkastik bakislarin adami.. yerler.
 • whatever works filminden sonra hayranlarının çoğalacağını göz önüne alarak ben şimdiden fan kontenjanında yerimi ayırtmak istiyorum. onun o melot rolündeki örgülü saçlarını yirim ben! 83'lü imiş hemi de ah ahh mesafeler olmasa yaş farkının ne önemi kalırdı ama dimi yaa? *
 • tüm köşeli yüzlü erkeklerin karizmatik ve yakışıklı olması tezimi tekrar tekrar kanıtlayan adam. (bkz: adonis)

  http://www.mimifroufrou.com/…ill-dunhill-london.jpg
 • woody allen'ın whatever works'le birlikte son şaheseri. film ayrı güzel, zat-ı şahaneleri ayrı güzel. filmde canlandırdığı karakterle birlikte değerlendirecek olursam kendisi hakkında kısaca "oy, oy, oy" demek istiyorum.
hesabın var mı? giriş yap