şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: hepyek)
  • az önce rezil ötesi bir parçasına denk geldiğim acınası vizyona girecek filmimsi.

sarkıntılık ne zamandan beri "komedi" ??? eski sevgilisi, eski kocası, aile bireyi erkeklerden şiddet gören(fiziksel) kadın sayısı rakamlara geçen ölçüde %1400 arttı. bu psikolojik şiddetin sayılmadığı bir yüzde.

bu filmi yapanlar, bu tarz dangalak cümleleri kullanarak cinsel açlıktan evrimini tamamlamaya vakit bulamamış, şiddet yanlısı bireylerin yaralarını kaşımıyor mu? bu tarz "eğlence"/"espri"(!)lerin kadın özgürlüğünün kısıtlanmasında, kadınların ötekileştirilmesinde, kadına karşı tecavüz vakalarının artmasında ve kadın cinayetlerinde parmağı yok mu?!!!

bir taciz unsuru nasıl olur da hoş, gülünülesi, kafa dağıtıcı gibi amaçlarla komedi unsuru olarak kullanılabilir?!!!

rezil ve düşüksünüz.

fragman
  • fragmanından görüldüğü kadarı ile taciz nasıl normalleştirilirin filmi.
  • tacizi normalleştiren rezil bir kafanın ürünü film.
  • kahkaha tufanı bir fragmana sahip film. konusu son derece orijinal. mafyaya bulaşan iki kafadar.

-kanımız kaynıyo.
    -kanınızı siktiklerim.

böyle de orijinal, zeka ürünü diyaloglar var. ben fragmana o kadar güldüm ki, filme gidersem kesin gülmekten ölürüm. o yüzden yaşamak için gitmeyeceğim ve yaşamasını istediğim kişilerin de gitmelerini engellemeye çalışacağım.
  • fragmanları hakkında yazılan en okunası eleştiri için filmloverss'ı ziyaret edebilirsiniz.
  • ne halt yemeye çekildiğini anlamadığım filmlerden biri. asgari ücretle çalışıp bir haftasonu sinema keyfi yapayım diyen garibanların cebindeki paraya hallendiklerini hissediyorum nedense. gitmeyin kardeşim şunlara.
  • birkaç homofobik gerizekalının çektiği filmimsi. para kazandırmayın lütfen bu tip para sömürücülerine. sanat yok, mizah yok, görsellik adına hiçbişey yok ama film çektik, oldu yaa. her vine çeken de yönetmen zaten.
  • tanım: sosyal medyada yeterinden fazla reklamı yapılan vine şaklabanının itici filmi.

en çok fırat tanış'ın böyle bir filmde rol almasını yadırgadım.
    kendisini hep müziğe olan yeteneği, sanata verdiği değer, muhalif duruşu ile bilirdim. para hepsinin önüne geçiyor demek ki.