• (bkz: hepyek)
  • fragmanından görüldüğü kadarı ile taciz nasıl normalleştirilirin filmi.
  • memati öldürme işini farklı yolla yapmaya çalışıyor bu filmde.
  • türk sinemasının film anlayışı bu mudur dedirten bu sıralar sosyal medyada sık sık karşıma çıkan film kelimesini kendine yakıştıradığım saçmalık. tacizi komik bir olaymış gibi göstermek nedir be kardeşim. muhtemelen o taciz sahnesinde kullanılan kelimeler filmi izleyenler arasında fenomen olacak ve medyadan çok çabucak etkilenen geri zekalı zihniyet bunu kullamaya kalkışacak. topluma çok iyi örnek olmuşsunuz aferim. türk sineması için gerçekten mihenk taşı bu film. böyle saçmalıklar yapmaya devam edin.
  • tacizi normalleştiren rezil bir kafanın ürünü film.
  • kahkaha tufanı bir fragmana sahip film. konusu son derece orijinal. mafyaya bulaşan iki kafadar.

-kanımız kaynıyo.
    -kanınızı siktiklerim.

böyle de orijinal, zeka ürünü diyaloglar var. ben fragmana o kadar güldüm ki, filme gidersem kesin gülmekten ölürüm. o yüzden yaşamak için gitmeyeceğim ve yaşamasını istediğim kişilerin de gitmelerini engellemeye çalışacağım.
  • fragmanları hakkında yazılan en okunası eleştiri için filmloverss'ı ziyaret edebilirsiniz.
  • ne halt yemeye çekildiğini anlamadığım filmlerden biri. asgari ücretle çalışıp bir haftasonu sinema keyfi yapayım diyen garibanların cebindeki paraya hallendiklerini hissediyorum nedense. gitmeyin kardeşim şunlara.
  • tanım: sosyal medyada yeterinden fazla reklamı yapılan vine şaklabanının itici filmi.

en çok fırat tanış'ın böyle bir filmde rol almasını yadırgadım.
    kendisini hep müziğe olan yeteneği, sanata verdiği değer, muhalif duruşu ile bilirdim. para hepsinin önüne geçiyor demek ki.
hesabın var mı? giriş yap