*

şükela:  tümü | bugün
  • tekfen emlak gelistirmenin esenyurt horoz lojistigin yerine yapacagi konut projesi. detaylar icin : [http://www.hepistanbul.com.tr/ http://www.hepistanbul.com.tr/]
  • adamlar bildiğin hayallerimdeki projeyi yapmışlar. e-5'e yakın, tem'e yakın, metrobüs ve gelecekteki yapılacak metroya yakın, yeşil alanı bol, maganda sayısı az olur diye tahmin ediyorum.

gel gör ki 3+1 daireler 400.000 tl'den başlıyor. şimdilik hayal olarak raflardaki yerini alıyor. hem 2 sene sonra teslim olduğundan daha da zor olacaktır. hatta imkansız. bir de bu tarz sitelerin yapılmadan alınması komşular ve yönetim tarafından sıkıntı çıkartabiliyor.

-sivrisinek ilaçlaması yapmazlar
    -güvenlik personeli öküz olur kavga edersin
    -üst komşun ses yapar güvenliği ararsın birşey demez, gider sen kavga edersin
    -otoparkta yer bulamazsın vs. vs.
    -köpeğe kaka yaptıracak alanı yapılmaması (hele bu en büyük sorun. eskiden bizim sitede bir yer vardı. ne güzel oraya yaptırıp, alıp çöpe atıyorduk. oraya çardak yaptılar ve kaldırdılar. şimdi çime işiyor. çime işeyince yazın komşular bıdı bıdı yapıyor. biz oralara oturuyoruz diye. onlarda haklılar ama ben napayım?)

bitmeyen projeden de ev alınmaz diyip kendimi kandırayım.

not: bir de ben hemen arkasındaki istanbul prestij park evleri denilen yerde ev bakmıştım. 3+1 280.000 tl'ydi. bu ev 120.000 tl daha pahalı.
  • tem bağlantı yolundan dairelerin içine (özellikle p blokta) rahatsız edici derecede araç sesi gelen site.

dairelerin içi olsun, sitenin manzarası ve peyzajı olsun çok güzel ve modern. ancak şu ses konusu büyük sıkıntı. pencereleri kapatınca bile uğultu geliyor. ayrıca 475 lira aidat nedir?
  • paranız var ama mülteci kampında yaşamak istiyorsanız , hiç durmayın gidin alın.
  • iş çıkışı patronun bi yere uğraması gerekti ve arabayı hepistanbulun girişine park etti. gecenin birinde bu kadar aktif olmasını beklemezdim. içeriden çıkan kızları, lüks araçlar bekliyor ve arabalara binip gidiyorlar. dışarıdan da aynı şekilde lüks araçlardan inen kızlar var. 15 dk içinde 9 kez aynı olaya şahit oldum. güzel işler dönüyor, hayırlı işler beyler