• gruptaki kızlar tek tek incelendiğinde hayal kırıklığına uğramak mümkündür.

(bkz: the cheerleader effect)
  • tek tek bakıldığında güzel olmayıp, beraberlerken bir ahenk içinde olup, bundan dolayı güzel görünen kızlardır. dikkat edin şaşmaz bu durum.

sözüm victoria's secret melekleri meclisinden dışarı.
  • bilkent civarlarında sık görülür.
  • (bkz: spice girls effect)

a phenomenon that occurs when a male sees a group of young females and perceives them to be attractive, when they are not. upon closer examination of each female, the male can realize the truth of the situation.
  • genelde yabanci dil bolumlerinden cikarlar.
  • isveçte her yerdeler.

akşam 19 dan sonra isveçte kalabalık bi şehirde sokağa çıkın yeter.
  • (bkz: ingiliz dili ve edebiyatı bölümü)

bu bölümde okuyup da güzel olmayan çok az kız var. özellikle özel okullarda. bu tarz gruplara rastlamak mümkün bu bölümün derslerinde.
  • bunların 20-22 yaş aralığındaki üniversite öğrencisi olanları candır.

bir keresinde uog'den dörtlü bir kız grubu ile tanıştım. biri hintli, biri çinli ve ikisi de isveçli. dördü de birbirinden güzel. dördü de birbirinden alımlı. yüce rabbim, boş zamanında yaratmış bu dört güzeli de.

rotary pub denen bir mekan var. öğrenciler takılıyor genellikle. hamburgerleri de güzel. o gün de iki hamburger yemek istedim. yedim de. üçüncüsünü söyledim. onu da afiyetle gömdüm. tam beşinci carnegie porter'imi de içiyordum ki, beni az öteden izleyen kızlardan biri laf attı.

iddiaya girmişler. 200 gr'lık iki hamburgerlerden ikincisini yiyemeyeceğime dair. üçüncü hamburgerin yanında ekstra patates kızartması da gömünce, şaşırmış bunlar.

"sizlere de bira ısmarlayayım", dedim. geldiler. üçer beşer biraları yuvarladıktan sonra, votka faslına geçtik. hintli güzel, dayanamadı, erkenden kaçtı. üçü ile kaldık. "night is still young" diyerek, gecenin bir yarısında benim eve gittik ve eğlenceye orada devam ettik.

şunu diyebilirim ki, üç adet 200 gr'lık hamburger ve bir dolu biradan aldığım enerjiyi o gece harcadım.

inanmadınız mı? zaten yalan. ama, ya doğruysa? boom!
hesabın var mı? giriş yap