şükela:  tümü | bugün
  • armağan çağlayan'ın tv2'de yaptığı program. günlük olayları konuklarla değerlendirmeceler falan. ben sevdim.
  • yakında daha büyük kanala transfer olacak program. fena değil. tv'de konuşabilen ve düşünebilen farklı insanları görmek güzel.
  • bir tane aptal sarışın olan program. veya bu rolü oynayan biri var.
    armağan bey ikide bir anladın mı, şunu biliyor musun diye soruyor konuklarla konuşurken. bu arkadaş da bilemeyince veya alakasız bir cevap verince komik olduğu sanılıp gülünüyor.

armağan bey, içerik ve düşünce güzel. umarım devamlı olur da rastladıkça izlemeye devam ederim. ama formatta sıkıntı var bence. ordaki kızın ne işi var. konu mankeni gibi oturuyor. çok saçma ve gereksiz geldi bu durum.
  • şu an yayınlanan tekrarında ekrana 'türkiye'de taciz ve tecavüze verilen cezalar çok fazla' diyen, rıza yaşının 12'ye düşürülmesi savunucusu bir zatı çıkarmış programdır.
  • armağan çağlayan'ın teve2'de sunduğu, denk geldiğimde takılı kaldığımı farkettiğim bir söyleşi programı. benzerlerinin aksine daha sade bir yapısı olmasına rağmen ardı sıra gelen birbirinden farklı alanlardan farklı konuk ve konularla belli bir dinamizmi yakalamışlar. şovdan çok söze önem verdiği için sevdiğim bir tür. iyi olmuş.

not: japonya'dan gelmiş bir dansçının sohbetini dinledikten sonra bir anda kendinizi kapalıçarşı esnafının ekonomik gidişat üzerine fikirlerine kafa patlatırken bulabiliyorsunuz mesela.
  • bugün sunucu armağan çağlayan'ın, konuk ece vahapoğlu'na:

"çok sıkıcısın ya ben sıkılırdım böyle. düşünsene bi' yere gidiyosun, yiycez, içcez sen sadece haşlanmış kuşkonmaz yiyorsun, çok sıkıcı bence." dediği,

2,5 dk sonrada "geldiğin için teşekkürler" diyerek konuğunu uğurladığı program.
  • her akşam işten eve dönüşte rastladığım sohbet programı. bu programı izlerken sohbet programlarına hasret kaldığımı farkediyorum. yıllardır gün içinde işyerinde, akşam haberlerde ve haberlerden sonra da siyasetten kafamızı kaldıramıyoruz. eskiden ne şanslıymışız çeşit çeşit mizah, sanat, sohbet programları vardı. bu yokluğu azıcık telafi ettiğini düşünüyorum. beğenerek izliyorum. format değişik, çok konukla kısa kısa sohbetler yapıyor. bir de armağan çağlayan'ın samimiyetle ve lafı dolandırmadan soru sormasını beğeniyorum. müzisyen ekibin her gelen konuğa özel parçalar seçmesi de çok hoş.

umarım izlenen bir program olur ve hatta daha kapsamlı büyük bir program haline gelir.