şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
12519 entry daha
 • ne zaman alışveriş yapsam beni pişman eden umursamaz, reklamdan başka bir halt yapmayan berbat bir alışveriş sitesi.

  efendim bu siteden 600 tl değerinde epson l386 yazıcı aldım, adamlar bana 150 tl değerinde hpnin en düşük modelini gönderdi. geri yolladım 1 ay para iadesi yapmadılar.

  sinema bileti aldım 4 tane kod gönderdiler, gişede rezil oldum, hepsi boş çıktı. parayı da iade etmediler. hediye çeki verdiler, o çekle aldığım fotoğraf kağıtları 1 ayda geldi.

  aynı gün kargo diye 1200 tl değerinde elektrik süpürgesi aldım 2 ay sonra gönderdiler.

  aynı gün kargo diye n95 maske aldım, 10 gündür göndermelerini bekliyorum.

  bir pislikleri de anında fatura kesmeleri ve sözlerinde durmadıklarında siparişi iptal etmemeleri. n11 olsun gittigidiyor olsun trendyol olsun hiçbirinde böyle bir saçmalık yaşamadım. hatta adamlar sen onaylamadan paranı satıcıya aktarmıyorlar. istediğin zaman siparişini iptal edebiliyorsun. ürün söz verilen kargo zamanına kadar kargoya verilmezse direk siparişi iptal ediyorlar. ayrıca satıcıyla direk iletişime geçme imkanınız var ve 'tüm' yorumlar açıkça yayınlanıyor.

  hepsiburada'da ise tek maksat paranıza çökmek. paranızı aldıktan sonra işleri bitiyor, size sadece ızdırap çekmesi kalıyor. asla sorununuzu çözmüyorlar. satıcılarla asla iletişime geçirmiyorlar ve yapılan kötü yorumlar kesinlikle yayınlanmıyor!!!!

  heryerde de reklamları var, şaka gibi. reklama harcayacağınız parayı hizmetlerinizi iyileştirmeye harcamanızı tavsiye ederim.

  hepsiburada uzak durulması gereken ve işini çok ama çok kötü yapan bir firma. sinirleriniz sağlığı için uzak durun.

  edit: neden yine de burayı tercih ettin diyenlere : ilk 2si aynı siparişti. elektrik süpürgesini eşim buradan almış, bilmiyordum. n95'i arkadaşım almıştı. fiyat iyiydi, satıcısı hepsiburada değildi ve yüzde 99 başarı oranı olan bir satıcıydı.
 • telefon almak üzereyim, satıcı hepsiburada olan telefonlarda sıkıntı yaşayan var mıdır ? sorun yaşayan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim
 • satın aldığım saatler bozuk gönderildiğinden beri bir şey satın almıyorum, müşteri memnuniyetine n11 kadar değer verdiklerini de düşünmüyorum.
 • paramı gasp etmiş, düşük puan verdiğim için yorumu yayınlamamış alışveriş sitesi.

  belki yorumu yayınlar diye teşekkürler diyerek yazdım, içerik uygun bulunmadığı için yine yayınlanmadı.

  teşekkürün içeriğinde beğenmeyecek ne var?

  battığınızı görmezsem bu dünyadan gözlerim açık giderim.

  gasp ettiğiniz paralar burnunuzdan gelsin.

  ********************************
  ürünlerin yorumlarına bakarak bu siteden alışveriş yapan insanlara özellikle belirtmek istediğim bir notum var:

  lütfen ama lütfen o yorumları dikkate almayın. düşük puanlı yorumların yayınlanmasına izin vermiyorlar. bu yüzden hep ortalaması 5 yıldız olan müthiş yorumlar görüyorsunuz.

  ne kadar insanı bu sebeple alışverişten vazgeçirebilirseniz o kadar iyi.

  bunu herkese yayın lütfen.
  ********************************
 • her ay 2 3 ürün aldığım ve hiçbir sorun yaşamadığım alış-veriş sitesi.

  belki de ticari takıldığım için özen gösteriyorlardır.
 • visa kartını kaydet 50 tl kazan şeklindeki kampanyasını inkar eden, ilgili tutarı tanımlamayan site.

  twitter destek evlere şenlik.

  10 yıldır tüm alışverişimi burdan yapardım oysa ki. see you guys.
 • 14 gün cayma hakkınız var diyerek ürün satan ama iade kabul etmeyen alışveriş sitesi. ürünün kutusu bozulmamış, paketten çıkarıldığı gibi yerine konulmuş, jelatinine kadar kutu içeriği eksiksiz duruyor.kulak üstü kulaklık(kulak içi değil). aldığım ürünün markasının türkiye temsilcisi ile görüştüm. adamlar 14 gün içinde iade kabul ederiz diyor. hepsiburada kabul etmiyor. tüketici hakem heyetine gidilecek tabiki. game is not over.

  edit: markanın türkiye temsilciliğinin bana cevabı: görsel

  edit2: tişört,pantolon,ayakkabı, güneş gözlüğü vs. vücuda temas eden ürünler olmasına rağmen iade kabul ediliyor. kulak üstü kulaklık edilmiyor. sence de burada bir sıkıntı yok mu? mesaj kutumu yeşillendireceksen az biraz muhakeme yeteneğin olsun.
 • genel olarak siparişlerimiz ile alakalı bir problem yaşamadığımız bir firma idi. fakat 2 nisan'da kargoya verilen son ürün, 2 aydır kargoda bekliyor. kargo firması da hepsijet. destek kanallarından da ulaşamıyoruz.
 • aynı ürünü neden 200-300 tl daha pahalıya satıyor çok merak ediyorum, mesela; braun marka epilatör,hepsiburada fiyatı.
  media markt fiyatı
  gitti gidiyor fiyatı
16 entry daha