şükela:  tümü | bugün
6753 entry daha
 • ilk defa alışveriş yaptığım satış sitesi.

  dört adet ürün aldım. monitör, kablo cart curt. üç tanesini hepsiburada, birini farklı biri satıyordu. pazartesi aldım ve hepsiburada ürünleri ertesi gün geldi. başka bir satıcıdan aldığım ürünse bugün geldi yani iki gün sonra. normalde kullanmıyordum bu siteyi ama bu hız hoşuma gitti. adamlar iyi yorum yazar mısınız diye not bile bırakmış.* ne olursa olsun hepsiburada harici satıcılardan almamakta fayda var. çok dolandırıcı oluyor çünkü.

  edit: işini iyi yapan namuslu satıcılar başımızın tacı. genelleme yapmayalım.
 • bu sitede kahve satışı yapıyoruz.
  şöyle bir olay geçti başımdan.
  ürünün başlığı ethiopia sidemo gr2 çekirdek kahve.
  müşterimiz sipariş verdi bizde üretimi yapıp paketledik yolladık. aradan 3 gün kadar geçti müşteri kahveyi iade etmek istedi. kesinlikle sorgusuz sualsiz geri alıyoruz. ancak müşterimizin neden kısmına yazdığı cümle aynen şu "içindeki kahve çekilmemiş"
  çekilmiş kahve istiyorsun madem neden çekirdek kahve siparişi veriyorsun.?
  senin bu hatanı ben 5+5=10 tl kargo parası ödeyerek ben çekiyorum.
  bir seferinde de 2 kahve siparişi verdi müşteri. bakın biz siparişi verdiğiniz an öğütüp veya sürekli döngü olduğu için sürekli kahve kavuruyoruz.
  müşteri iade istedi. kabul ettik ancak sebeb kısmına kahve bayat demiş.paketi açmamış, üretim tarihi siparişi verdiği tarih nasıl bir öngörüsü varsa artık bayat olduğunu pakete bakıp anlamış.
  işin özü her iki taraftada sıkıntılı bir kesim var.