şükela:  tümü | bugün
6510 entry daha
  • ptt kargoyla çalışmaya başlayan site.
  • sakın ha sakın kullanmayın aq* şeyini dediğim online alışveriş sitesi.
  • 8 aralık tarihinde iade ettiklerini iddia ettikleri param bugün itibariyle halen hesabıma geçmediği gibi, bankanın böyle bir iade işleminin hiç olmadığını* söylediği, her gün arayıp dekont istememe rağmen ısrarla bana dekont göndermeyen e-ticaret hırsızları.

müşteri hizmetleri ile görüştüğümde eğer şikayet ya da dava açarsam sistemde geri yatırıldığı gözüktüğü için itiraz edeceklerini söyledi*madem parayı yatırdığınız iddia edşyorsunuz, o zaman fatura/dekont gönderin de ispat edin diyorum ama nafile.

bayağı bayağı dolandırıcılık yapıyorlar. var mı böyle bir çakallık ya? tecrübesi ya da bilgisi olan bir suser bana ulaşıp yol gösterse çok güzel olur.

özetle, ben paramı kaptırdım. aman siz de kaptırmayın bunlara.
  • bu siteden sipariş veren kafama tüküreyim. 24 kasımda sipariş veren herkes mağdur olmuş zaten. 20 gündür kargo bekliyorum. müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilmek atomu parçalamaktan daha zor. ben ettim siz etmeyin. bu siteden alışveriş yapmayın!
  • 1590 tl'min üzerine bildiğin yatmaya kalkan firma. olay pazartesi günü hakem heyetine taşınacak. o paralar kolay kazaniliyor, kendilerini de cok akilli saniyorlar. tek kuruşumu bunlara bırakmayacağım.

karar verildiğinde buraları oldukça ayrıntılı, uzun ve bilgilendirici bir entry ile şenlendireceğim.
  • aynı gün kargo olacak ürünümü kargoda kaybedip yenisini bir aydır teslim edemeyen şirket. sorun çözme konusunda sınıfta kaldılar

22 günde bir ürünü kargoya veremeyen firma. bu süre zarfında çağrı merkezini arayarak, müşteri ilişkileri bölümünden mesaj atarak ve sosyal medyaya yazarak her gün kendileriyle defalarca konuşmamıza rağmen dün hala arayıp "kargonuzun acil olduğunu ileteceğim" diyorlar... depoda olmayan ürünü satan dolandırıcıdır kendileri!