şükela:  tümü | bugün
7316 entry daha
  • bence iflasın bir adım önündeler, hiç bir şeye de taksit yapmıyorlar artık...
  • milletin ne kadar memnuniyetsiz (eften püften sebepler) ve empatiden yoksunu olduğunu görmemizi sağlayan sitedir. bizim topluma herşey müstehaktır. hepsiburada en iyi 2 online ticaret sitesinden biridir.
  • telefon almaya niyetlenen beni manyak eden sitedir. lan yarım saatte bir fiyatta değişiklik oluyor. onu geçtim bir telefonun iki rengi arasında dün 50 lira fark varken bugün 500 lira var. almıyorum.
  • hepsiburada'nın en iyi 2 online ticaret sitesi olduğunu iddia eden dolandırıcı bir çomardır.
  • severek kullandığım alışveriş sitesi artık iflasa doğru sürükleniyor, sorumsuz veya bilinçli şekilde çalışanlar bunu sinsice devam ettiriyor.
    örneğin 28.09.2018'de verdiğim siparişten 3 süper hızlı kendisinin sattığı ürünü 21 gündür teslim edemediler.
    istanbul'un bir noktasından bir noktasına getiremediler.
    defalarca m. temsilcilerini aramam, 2 defa kayıt açmam işe yaramadı inanılmaz olay üstelik gecikme için çek falan verdiler bundan 15 gün önce kullanıp yeni sorun açmadım tabii. :)

http://prntscr.com/l7k41q

aynı gün teslimat siparişler (ekstra para karşılığında) zamanında yapılıyor, süper hızlı gönderiler aynı gün kargoya verilmiyor, ertesi gün teslim edilmesi gerekenler 2-3 gün sonra bulunup geliyor.
    yukarıda yaşanan ayrı bir hikaye tabii.
  • acilen anlaşmalı kargo şirketlerini değiştirmesi gereken alışveriş sitesi. istanbul'dan ankara'da on sene önce de üç günde getiriyorlardı, hâlâ üç günde geliyor. gram gelişme olmaz mı bu kadar sürede. sonrada inovasyon, globalleşme cart curt...
  • hepsiexpress varmış hemen geliyormuş diye düşünmeyin hepsiexpressle göndereceğini söyleyip kafasına göre normal kargo şirketine veriyor.
    (bkz: #82459256)