şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
15572 entry daha
  • satıcılarını korumak adına müşterilerinin mağdur olmasına göz yuman şirket. cuma indirimi kapsamında alacağım ürün n11 sitesinde 42.000 tl iken bu sitede 39.900 liradan satıştaydı. ürünü akşam saatlerinde satın aldım, ödemesi kredi kartından çekildi 3 taksit halinde. aradan birkaç saat geçince ürün tedarik edilemediğinden iptal olmuş. bu tarz durumda hepsiburada, ürünü başka bir satıcıdan gönderip arada fark varsa olmayan ürüne stok açan satıcıdan tahsil ediyor fakat bu sefer öyle yapmayıp satıcısını korumayı seçiyor. siparişi iptal ettikleri zaman n11'den satın almaya kalksam bu sefer iadenin kartıma yansımasını beklemem gerekiyor çünkü limitim yetmiyor. iadenin geldiği zamanda indirimler son bulmuş, cihaz fiyatı 48.000 tl 'ye çıkmış.

kendileriyle görüştüğümde önce tedarik sorunu var dediler, daha sonra üründe barkod hatası var dediler, en son yanlış fiyat girildi dediler. en sonunda işi kapa çeneni paranı geri aldın, nereye şikayet edersen et noktasına getirdiler. işin daha da ilginci benim siparişim iptal edilirken ertesi gün aynı satıcı hala ürünü daha yüksek fiyattan satıyordu.

satıcısının keyfi iptalini görmezden gelip sahiplenen, müşterisini mağdur etme pahasına satıcısını koruyan şirket.
  • uzun süredir kullanmıyordum. sabah 7 de bir sipariş verdim. sipariş verdikten 2-3 dakika sonra ürünü iptal edip başka modeli almaya girdiğimde sipariş onaylanmış hazırlanıyor aşamasına gelmiş ve iptal seçeneği kalkmış buldum. ürünü iptal etmem için ürünü teslim alıp geri göndermem gerekiyor. 2 dakika da kargoya verilecekmiş gibi hazırlanıyor aşamasına geçen ürün akşam oldu hala hazırlanıyor.

uzunca bir süre daha kullanmayacağım alışveriş sitesi.
hesabın var mı? giriş yap