şükela:  tümü | bugün
7149 entry daha
  • basima bir sey gelmeyecekse benim de memnuniyetle kullandigim alisveris sitesi.

deli divane alisveris yapan birisi degilim. ozellikle cocugumuz olduktan sonra gerekli olan malzemeleri bulma konusunda faydali oldu. krem, bez, damla, islak mendil, burun acma seyi, ayrica sd kart, tost makinesi, bilendir gibi bir suru sey aldim. genelde de satici olarak hepsiburada olani seciyorum. tedarik sureci kisaliyor, kargonun eve gelis suresi de. fiyati diger sitelerle yakin olsa da burayi tercih ediyorum. hem kullanici yorum sayisi tatmin edici (surprizle karsilasma orani azaliyor) site de sanki daha basit dizayn edilmis gibi.

tum bunlardan bagimsiz olarak halkimizi sanal alisverise davet ediyorum. internette 20 liralik damlayi eczane 30+ liraya satiyor. bu kadar da olmasin. yamam para kazanin da ayip olugor yani. kim kimi kopariyo, kendi payinin... neyse, hem boylece kaziklanmis olma duygumu da ortadan kaldiriyorum.

bakalim, dun verdigim siparisler bu sabah 8'de dagitima cikmis. hevesle beklemedeyim.

normal bir eksici olarak bok atacak bir sey bulamadim ama kusura bakmayin.
  • 1 kg jacobs filtre kahveyi gece 45 tlye alıp sabah saat 9da kargoya verildi diye mesaj atan site