şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
14057 entry daha
  • ben mal gibi yine burdan sipariş verdim ve yine ürünümü kovalıyorum. lanet olsun sana hepsiburada, bi yatak siparişi verdik, 72km öteden geliyor yatak 4 gündür. yürüyerek gelse şimdiye varmıştı eve. müşteri hizmetlerine yazıyorum, yolda diyo kargo, vallaha mı, iyi çok şükür okuman yazman var kardeşim bizim durumumuz yoktu okuyamamıştık kargo takipten kargonun yolda olduğunu. sıfır çözüm yine hepsiburada, bravo.

tanım: sarı sitenin boş beleş komisyon alanı, işini asla düzgün yapmayanı. şayet bişey olursa kargo firmasını arayın, ürün aldığınız yerle görüşün diyorlar. ulan o zaman sen niye varsın? ben firmayı internet aramasıyla da bulurum.
  • son 6 ayda yaptığım 10 siparişte beni asla madur etmeyerek şaşırtan alışveriş sitesidir, ayın 13'ü yani pazar günü öğleden sonra 5 gibi verdiğim siparişi pazartesi sabahı 10'da kapıma bırakarak beni dumur etmeyi başardılar.
  • her marka görsel olarak sadeleşmeye giderken aksi yönde bir karar alarak temasını aliexpress seviyesine düşürmüş olan e-ticaret sitesi.