şükela:  tümü | bugün
5510 entry daha
  • almayın, bu siteden bir şey bile almayın. ben yaptım siz yapmayın
    şişliye hızlı kargo ile 8 saat içinde getirilen paketim, maslak'a 3 gündür getirilemedi.
    arası 5 km olmayan iki semt arasında teslimatta nasıl oluyor da bu kadar fark oluyor.
    ne bir açıklama, ne bir özür de cabası..
  • iş bankasıyla bi işler çeviriyolarmış. hmm.

http://www.hurriyet.com.tr/…ilke-imza-atti-40578626
  • buradan bir ürün aldım bebe havuzu şişrmek için 40tl lik bir pompa. senede iki üç defa kullanacağım alt tarafı. oto ünlü diye bir satıcı. aldım. ilk denememde alet 2 dakika içinde havuzu şişirmemesine rağmen çılgın gibi ısınıp çalışmayı durdurdu.

plastik ürünü çelik gövdeli diye satıyorlar bir de. 1 aydır iade edip paramı almaya çalışıyorum. yeni ürün gönderdiler, ürünü kargodan teslim alıp paketini açmadan iade ettim, para iadesi istediğimi ürünü istemediğimi belirttim. şimdi de ürün iade koşullarına uymuyor ama müşteri memnuniyeti kapsamında ürün değişimi yaptık diyorlar yeniden gönderiyorlar.

artık bıktım vazgeçtim. bir de bunu anlatan yorum yapınca hepsiburada siliyor, yorumların hepsi çok memnun.
  • yapılan yorumlara bakınca sanırım büyük bir ağa sahip olması sebebiyle hata oranının artmasına sebebiyet verdiğini düşündüğüm firma. dün gece saat 01.00' da verdiğim sipariş sabah 09.23' de teslim edildi. hakikaten çok şaşırdım, hızlı kargo seçeneğini filan da seçmedim aslında.

demek ki farklılık gösterebiliyor.
  • (bkz: hepsipay) ödeme yöntemi işine girmiş şirket.
  • bir kere bile sipariş vermediğim online alışveriş sitesi.

daha iyisi için.
    (bkz: n11.com)
  • dün aynı gün kargoya vereceğini söylemesi nedeniyle satın aldığım telefonum ancak bugün kargoya verildi ve hala bir hareketlilik yok. işin kötü tarafı yarından itibaren verdiğim adreste bulunmayacağım. iki kere arayıp durumumu anlatmama rağmen hiç bir şey yapılmamıştır.

tanım: tercih edilmemesi gerek e-ticaret şeysi.
  • iyiliğinden kötülüğünden değil de, artık bir alışkanlık olduğu için alışverişe devam edilen site. allah için beni hiç mağdur etmediler rezalet başlıkları malum ama
  • n11 ile alışveriş yapıp doğuş grubuna para kazandırmaya niyeti olmayanların kullandığı güzide b2c konseptli e-ticaret platformu.
43 entry daha