şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
7901 entry daha
  • edit: sözlüğe bak lan. sitenin adı ne zamandan beri şikayet sözlük oldu. bugün başlığında denk geldi yaziyim dedim deneyimlerimi millet döşemiş reklamdı şeydi auhasuhasuh keşke sponsor olsalar da para görse cebim. bugün dışardan yemek almiyim diye kuru pilav yedim evde. reklam almış halime bak auhasuhasuh

son 2 senede ortalama 20 ürün aldım kendilerinden. sadece iki siparişimde problem yaşadım. onun dışında son derece memnunum ve muhtemelen kullanmaya devam edeceğim.

sorun yaşadığım problemlerden biri aldığım ütünün kullanılmış olması (kutusu epey deforme olmuştu) ve arızalı çıkmasıydı. diğer gün iade ettim ve ücret 1 hafta sonra kartıma yatırıldı.

diğeri ise son efsane cuma indirimlerindeydi. aslında herkesin başına aynı şey geldi ancak verdiğim harddisk siparişini 1.5 hafta beklediğim için bunu da dile getirmem gerek. kendi kargo hizmeti bu tür iş yükünü kaldıramıyor.

tanım: türkiye ortalamasına göre iyi sayılan bir alışveriş sitesi.
  • ayraçları ile birlikte özel tasarımlı 6 kitabı, ayraçsız olarak gönderdikten sonra durumu kendilerine iletince, ayraçları bulamadık 25 lira hediye çeki tanımladık diyen şaşırmış firma.

benzer sorunu 2 farklı kitabevi ile yaşayıp aynı gün çözmüşken, hb bu sorunu ilgilenilecek bir sorun olarak görmeyip, 25 lira sus payı vermeyi uygun görmüş.

böyle olunca, gel de amazon türkiye'nin mükemmele yakın müşteri hizmetleri ile kıyaslama..

edit: telefonla aradılar ve bilgilendirme yaptılar. sorun çözüldü mü? hayır. gönül alındı mı? evet.
  • amazon'un türkiye pazarina girmesiyle, reklam entry sayisini arttirmayi amaclayan e - ticaret sitesi. örnekleri yukarida görülebilr.
  • bu işi nasıl alıyorsunuz arkadaşlar gerçekten merak ediyorum. pazar bütçemize ek bir destek iyi olurdu.

tüm şirket alışverişlerini bu firmadan yaparım. şirket adına fatura istersem ve şirkete ürün istersem hiç sorun yaşamadım. ama şahsa aldığım ve evime istediğim her siparişte sorun yaşadım.

sanırım sizin o saçma esnaflarınız adama göre muamele yapıyor.

teknobiyotik gibi saçma sapan bir eticaret sitesi bile bunlardan iyi çalışıyor.
  • lastik teslimatı çok komik olan sitedir. bir gün evde otururken kapınız çalıyor, açıyorsunuz. bir tane abi beliriyor kapıda. adınızı soruyor, söylüyorsunuz. sonra koridora 4 tane lastik yuvarlıyor. dadaist film sahnesi adeta. entel feridun gibi hissettiriyor. eisenstein gibi gülesiniz geliyor.
  • adam kendi alışverişinde sorun yaşamadı diye övmek için roman yazmış.

birader bu site sadece senin 29382395290 milyarlık telefonun için yok.
    5 tl ye ürün alan adamada aynı kalite ve hizmeti vermek zorunda.

uzatmayacağım; o ki herkes kendi üzerinden olaya giriyor; yarak gibi sitedir efendim.
    6 adet aldığım botu bana çorap olarak göndermiş, şikayet ettiğimde de biz aracıyız. muhatabınız biz değiliz diyerek sıyrılmıştır.

ikinci olayda da almış olduğum müzik sistemini hatalı rakam girildi diyerek hiç birşey söylemeden tak iptal etmiştir.

yok efendim dünyanın en güzel alişveriş şişetiymişte şoymişte şoymuşta siktirin gidin.

istenirse eğer kanıtlar elimde görseller şikayetvar.com kayıtları vs vs alayı elimde döküman.

ben 5203952035 tl lik alışveriş yapanların değil 1 tl lik alışveriş yapanların haklarıyla ilgileniyorum.

(bkz: adamın amuha gorum)
  • şimdiye kadar verdiğim 50-60 siparişi en fazla 2 gün içinde teslim etmiştir kendileri. müşteri hizmetleriyle diyaloğa girme gereği duymadım hiç.
  • güzel yorumlara ben de katılıyorum,şu ana kadar 8 sipariş verdim sorun yaşamadım,aldıklarımdan biri telefon,diğer rakip sitelere göre de site arayüzü daha kullanışlı.
  • sözlükte yine viral yapılmaya çalışılan web sitesi. paslanmaz bıçak almıştım geçen sene, 5 gün sonra paslandı. hadi bakalım hodri meydan.
  • uzak durulasi site.
83 entry daha