şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
8368 entry daha
  • satıcısı olduğu ürünlerde sürat kargo ile çalışmaya başlamışlar, günler önce verdiğim sipariş halen ne zaman dağıtıma çıkacak diye bekliyoruz.
  • hepsiburada büyük pişmanlıktır. çağrı merkezini aramak çok daha büyük pişmanlıktır. yapmayın almayın kendinize işkence çektirmeyin.
  • 1 haftadır xiaomi mi band 4 bilekliğimi gönderemeyen e-ticaret sitesi.

cumartesi sipariş verdiğim ürünü zaten çarşamba kargoya vereceklerdi onu peşin kabul ettim, ucuz olsun geç olsun boşver dedim. çarşamba oldu tık yok. çarşamba akşamı twitter üzerinden ulaştım, perşembe günü telefonla arayıp en kısa zamanda kargoya vereceğiz dediler. bugün oldu hala kargoya verilmedi. üstelik üründe bugün teslimat seçeneği de iki gündür aktif durumda yani ürün ellerinde var ve millete gönderiyorlar. nasıl bir saçmalığın içindeyim bilmiyorum.
  • 2 aralık 2005 tarihli açılmış hesabımı kapatmış kafasına göre. geçtiğimiz günlerde kafasına göre şifre sıfırlama talebi göndermiş şaşırdım eski şifremle giremeyince şifreyi sıfırladım mecbur.

login olunca bütün geçmiş siparişlerim vs. silinmiş. müşteri hizmetlerine mesaj atıyorum gelen cevap ""gerekli kontroller sağlandığında .....@gmail.com üyelik hesabınızı yeni açtığınız belirlenmiştir.""

ben yeni üyelik açmadığımız sizin bana şifre sıfırlama linki attıklarını belirtmem üzerine "".......@gmail.com mail adresinize ait üyelik tarihi 2.ara.2005 ve 4.tem.2019 olarak 2 açık üyelik görünmektedir."" diye mesaj attılar ve mesajı kapatmışlar çözmüşler gibi.

merak ettiğim başkasının başına geldimi böyle bir durum.
  • sürat kargo ile birlikte hızlı düşüşe geçmiştir. n11 daha iyi bir alternatif gibi gözüküyor.
17 entry daha