şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
8640 entry daha
  • pazartesi olarak gönderim sözü verdikleri kargoyu, perşembe olmasına rağmen göndermeyen, bu konuda özür beklediğinizi söylediğinizde ise, özür dilemek gibi bir prosedürlerinin olmadığını söyleyen firma. üstelik, çalışanı şikayet etmeye çalıştığınızda ise inatla ve ısrarla şikayeti almayan çalışanlara sahip firma.

stoklarında olmayan ürünü varmış gibi gösteren çakal firma.
  • (bkz: #95239196)

en iyisi icra takibi başlatmak. rezil kurum.
  • bir çok ihtiyacımı karşılıyorum sanırım tek sorun yaşamayan benim. şahsım adına çok memnunum.
  • insanı enayi yerine koyan e ticaret sitesi.

bu site üzerinden babama samsung galaxy s4 mini aldım. telefon geldi, şarja taktım, şarjdayken kapandı bir daha açılmadı. iade için aradım, bir kod verdiler. o kodla aras kargoya verdim telefonu. satıcıya ulaşınca 2 iş günü içinde sonuçlanacaktı. pazartesi satıcıya ulaştı ama hala ses seda yok siye az evvel aradım yine.

hepsiburada.com müşteri temsilcisi diyor ki, elektronik ürün olduğu için ambalaj açılınca direkt iade edemezsiniz. ben de özür diledim telefondaki arızayı kutusunu açmadan tespit edemediğm için :)

telefonun durumunu sordum. şu an kargoda yakında size ulaşır dedi. tamir mi edilmiş dedim. hayır kapağı kırık geldiği için müdahale etmemişler diyor. bu sefer de aras kargonun kabahati bana kaldı.

kargo gelince hasar kaydı tutturup alacakmışım. sonra servise gidip ürün için rapor alacakmışım. ondan sonra gereken yapılacakmış.

rezillik.

edit: kargo geldi. adama durumu anlattım. paketi açalım beraber tutanak tutalım dedim. o beni ilgilendirmez şubeye gelip müdürle halledin dedi :)
  • yapmayin almayin,adamlar begenmedigi yorumu koymuyorlar bile sitelerine
  • bugüne kadar birçok alışveriş yaptım hiçbir sorun yaşamadım taki 1 hafta öncesine kadar.
    siparişi verdim 1 hafta oldu hâlâ sipariş ne kargoya verildi nede bana herhangi birsey söylendi.
    hayır yani şikayet mesajı attım baktım ses yok müşteri hizmetlerini aradım şikayet kaydı oluşturuldu 2 iş günü içerisinde beni arayacaklarini söylediler lakin ne arayan var ne soran nede siparişi gönderen.

yani illa rezalet başlığı mı açalım kardeşim !

yetkililere sesleniyorum eğer burayı okuyorsaniz lütfen bu sorunu halledin.

sipariş numarası : 531 095 608
  • çok değil tam 3 hafta önce dört dörtlük kampanya ile 659 tl'ye aldığım ürünü an itibarıyla dört dörtlük kampanya başlığı altında 799 tl'ye satmaya çalışan web sitesi.
  • bugün blu-ray dvd iade ettim . umarım iade konusunda sorun çıkartmazlar.
  • müşteri hizmetlerine ulaşmak için 15 dakika telefonda bekledim. bunu bilerek yaptıklarına eminim.
    iade ettiğim ürünü satıcı kabul etmemiş. anti-statik bileklik takmadan açılmış olacağını düşünüyormuş.
    eğer ürünü iade almazsa, ürünü alıp 2.el daha düşük fiyata satarım. sonra satıcının en pahalı ürününü alacağım ama kargo geldiğinde kargoyu teslim almayacağım. dişe diş satıcı kardeş.
27 entry daha