şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
8698 entry daha
  • açtığım 60332254 numaralı talebe bir türlü cevap veremeyen e-ticaret sitesi. yeni bir rezalet başlığı olmaya doğru gidiyor.
  • düzenli olarak sipariş verdiğim ve satıcı kısmında kendileri olduğunda çok memnun olduğum bir firma.

ancak

alt satıcılarına sürat kargo ile çalış-ma-ma kuralı getirmeli. zira ciddi sorun yaşanıyor ve kendilerine olan güveni de sarsıyorlar.
  • bir süredir oyun bilgisayarı araştırıyorum derken hepsiburada’da dell alienware m15 serisinin 20.299 tl’den 14.299 tl’ye düşmüş olduğunu gördüm.

her zaman olduğu gibi objektif karar vermemizi sağlayam yorumlar kısmını açtım. ancak gördüm ki bunlar bizimle resmen taşşak geçiyor..

hepsiburada yorumlar

candy crush’ı çok iyi çalıştırıyor veya facebook’u çok iyi açıyor gibi aptalca yorumlar mevcut. anlaşılan o ki ya eski yorumları başka yerlerden taşırken veya hacim varmış algısı yaratmak için yanlışlıkla tablet/telefon kategorisinden yorumları aktarmışlar.

bu düpedüz dolandırıcılıktır, rezalettir. demekki bunlar ürün yorumlarını manipüle edip istedikleri ürünlerin satılmasını veya satılmamasını da sağlayabiliyorlar, bunun bir denetimi yok mu? linki’de aşağıya bırakıyorum.

dell alienware m15 hepsiburada linki
  • satın aldığım cep telefonu bir gün içinde kargodan geldi. hiç sorun yaşamadım. faturası vs hepsi de olması gerektiği şekilde elime ulaştı. sıkıntı yaşamadığım için linç etmeyeceğim.
    tanım: online alış veriş sitesi.
  • güya bir sürü indirim yaptıktan sonra piyasa fiyatına ancak ulaşan online tiyatro..

hepsiburada

n11

hayır gerçekten ufacık bi indirim yapsalar, "tamam düz 500lira" deseler hiç üzülmeyecem..
    sabah akşam yalan dolan komiklik şakalar.. yıllardır hiç bıkmıyorlar da..
  • benim bu e-ticaret sitelerinden ya da kargo şirketlerinden yana hiç şansım yok.

2 gün önce hepsiburada.com'dan lambader sipariş ettim. söyledikleri maximum kargo süresi 4 gündü, ertesi sabahın köründe (12 saatte) sürat kargo'yla ürünü teslim ettiler. gerçi ürün istediğim rengin dışında ve kırık geldi.

müşteri hizmetlerini aradım:

+ gönderdiğiniz ürün istediğim renk değil ve kırık olarak bana teslim edildi.
    - hemen değişimini sağlayalım lat bey.
    + kargo ücreti ödeyecek miyim?
    - hayır ödemeyeceksiniz.
    + (artık sinirleniyorum) ben bu kocaman lambaderi bayrak gibi taşıyıp, kargo şirketine mi gideceğim yani?
    - hayır efendim, ben şimdi size bir kod oluşturacağım ve siz kuryeyi evinize çağırıp ürünü kendilerine vereceksiniz.

benim de kargom geç gelsin. bana da ürünün kırık olduğunu bildirdiğimde kargo tutanağı sorulsun da ciğerlerini sökeyim, rezalet başlıkları açıp perişan edeyim onları; ama yok. bana gelince türkiye'nin en dandik firması bile isveçli forsman & bodenfors gibi çalışıyor.

resmen üzüyorsunuz, başka bir şey değil...
31 entry daha