şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
8440 entry daha
 • tanım: efsane cuma indirimlerine bu akşam 21’de başlayacak olan sitedir.

  kitlenme olacak mı hep beraber tahlil edeceğiz. lakin, yine de türkiye’de ki en başarılı/güvenilir online alışveriş sitesidir // tımam yahu küfür etmeyin başarılı dedim diye. hükümsüz sayın onu.

  ek olarak, gün içinde 3’er saatlik periyodlarda yaptıkları şok indirimler gerçekten az/buz değil, takip etmenizi öneririm.

  edit: black friday indirimi başladı deniyor, lakin indirimler bu ise yandı gülüm keten helva. geçmişler olsun.

  düdüt: tuvalet kağıdı + gillette fusion proglide makine 6 bıçak-köpük ve tripod lambader aldım.
 • başlığı takibe aldım çok heycanlıyım.

  lütfen tüm rezalet başlıklarını buraya bakınız olarak ekleyin.
 • tanım: arada güzel kampanyalar yapan e-ticaret firması.
  herkes burada hepsiburada’ya dediğini bırakmıyor fakat adamlar yaptı mı tam indirim yapıyor. 11.11 muhabbettine piyasada 300tl civarında satılan kemal tanca’nın deri ayakkabısını 89tl’ye aldım. ayrıca piyasada 500tl civarında olan adidas’ın superstar foundation ayakkabısını 299tl’ye sattılar.
  21 kasımda da güzel kampanyalar yapacak diye düşünüyorum.
 • yıl olmuş 2019 hala hepsiburada.com'u savunan ve beğenen kişiler var cidden enteresan. bu kişiler ya hayattan kopuk tipler ki sanmıyorum, ya da reklam amaçlı entry giren arkadaşlar ve insanları salak sanıyorlar. çok belli oluyor lütfen bu tip kasmaca yazılar yazmasak mı acaba?

  müşteri memnuniyeti eksilerde olan, kargo süreci olsun, ürün takibi olsun rezalet olan firma. en basitinden aldığınız bir ürünün teslim tarihi sitede misal çarşamba gözüküyor diyelim, çaat diye pazartesi gelip sizi evde bulamadıkları için iki gün üst üste iade sürecine başlatabiliyorlar. kesinlikle profesyonel bir işleyişe ihtiyaçları var. bu tip ince konular çok da fazla zor olmasa gerek. yine benzer şekilde hepsiexpress ile güya saat aralığı içerisinde kargo teslimi olması gerekiyor ama kesinlikle tutmuyor teslim zamanları. ee o zaman neden bu şekilde bir uygulama veriyorsunuz yapabilecekmişsiniz gibi. keza son aylarda bir çok rezalet örneği de var ürünlerinde ve hizmetinde. çok başlık açıldı çok entry girildi. hal böyleyken hala gelip de başarılı bir site/firmaymış gibi burada insanları yanıltmak ne yazık ki hiç iyi niyetli bir durum değil.

  son süreçte bana yaşattıkları aşırı amatör ve samimiyetsiz, üstelik de gelişi güzel süreç için:
  (bkz: #96293310)
 • tartışmasız kötünün en iyisidir. n11 gibi toplama kampı değildir. gittigidiyor gibi ürün yelpazesi kısıtlı değildir. muhteşem bir karşılaştırma aracıdır. her zaman listenin ilk sırasındadır.
 • atarlı ergen ekşicilerin kan kustuğu site. indirim günlerinden bağımsız olarak konuşuyorum, fiyat karşılaştırması yaptığınız zaman genelde en ucuz ürünler bu sitede çıkıyor. şu ana kadar yaptığım alışverişlerde de problem yaşamadım.

  problem yaşayanlar oldu ve problem yaşadıkları konularla ilgili dibine kadar eleştirmekte haklılar ancak "bu siteden alışveriş yapan salaktır, sadece ben akıllıyım, ben einstein'ım" diye sağa sola tükürük saçan ergen kardeşlerimize sakin olmalarını tavsiye ediyorum. benzer problemler her türk alış veriş sitesinde yaşanıyor.
 • yıllardır kullanıyorum bir ben sorun yaşamadım sanırım
 • haydi be hepsiburada güldür yüzümüzü, bak bir retro komidin bir uçan rafta indirim bekliyorum.
 • geçenlerde 11.11 indirim(!)leri sırasında trendyol’dan daha iyi fiyatlar verdiğini fark edip trendyol’u hayatımdan çıkarmıştım. bu hafta bu site için de ‘aynı bokun laciverdi’ demeye geldim.
  geçen haftalarda uzun uzun bisiklet araştırması yapıyordum dolayısıyla sürekli baktığım birkaç model anasayfada önüme düştü. yine şaşkınım, nedense. böyle aptal yerine koyup böyle politika izlenmesi beni hala ısrarla şaşırtıyor. fiyatı hiçbir zaman 1800 tl’lerin üzerine çıkmayan modele şu an 2400 tl fiyat koyulmuş. 2145 tl fiyatlı ürüne şu an, 2695’ten, 2140 tl’ye indi ibaresi verilmiş. ve hatta asla 2150 tl’nin üzerine çıkmamış bir modelin ilk fiyatı şu an 2999 tl, indirimli fiyatı da 2045 tl olarak görünüyor. şaka gibisiniz lan. gerçekten.

  bir kez daha internetten alışverişin artık eskisi kadar sağlıklı olmadığına karar verdim. umarım insanlar da artık uyanır da bu gibi gözü açlara para kazandırmazlar.
 • n11 den bi farkı yok ne yazık ki. dün baktığım fossil saat 630 küsürdü bugün 1065 tl olmuş. daha önce 250 tl ye arkadaşıma almıştık.
5549 entry daha